decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  GalerieGalerie  ConectareConectare  
Te asteptam si pe tine la seminariile de decoupage
Ultimele subiecte
» Sa invatam impreuna decoupage Cap. II
Bine v-am gasit Icon_minitime1Joi Iul 28, 2016 3:04 am Scris de annacreatza21

» Targ Handmade si Design 21-22 Mai 2016
Bine v-am gasit Icon_minitime1Mier Mai 04, 2016 10:14 am Scris de mirela123

» Sunt incepatoare ce imi trebuie ?
Bine v-am gasit Icon_minitime1Sam Dec 05, 2015 5:44 am Scris de Artadar

» Hai sa facem cunostinta
Bine v-am gasit Icon_minitime1Joi Noi 12, 2015 2:54 am Scris de Ioana Chis

» Proces lacuire
Bine v-am gasit Icon_minitime1Joi Noi 05, 2015 8:28 pm Scris de tynatwine

» Servus !
Bine v-am gasit Icon_minitime1Dum Oct 11, 2015 9:34 pm Scris de Artadar

» Targ handmade 26-27 Septembrie 2015
Bine v-am gasit Icon_minitime1Mier Sept 09, 2015 3:47 am Scris de mirela123

» Targ handmade si design 25-26 Iulie 2015
Bine v-am gasit Icon_minitime1Mar Iun 30, 2015 6:13 am Scris de mirela123

» Carcoteli la o cafea - Cap. VI
Bine v-am gasit Icon_minitime1Dum Iun 21, 2015 9:14 am Scris de Artadar

» Inscrieri Targ handmade 16-17 Mai 2015
Bine v-am gasit Icon_minitime1Lun Apr 27, 2015 5:58 am Scris de craftart

» minim 5% reducere pentru membrii forumului :)
Bine v-am gasit Icon_minitime1Sam Mar 21, 2015 7:51 am Scris de rusuroxana

» Targ handmade Florii si Paste 4-5 Aprilie 2015
Bine v-am gasit Icon_minitime1Joi Mar 19, 2015 5:43 am Scris de mirela123

» Ma bucur ca existati!
Bine v-am gasit Icon_minitime1Joi Feb 19, 2015 9:53 am Scris de Rux

» va rog sa ma ajutati cu un sfat
Bine v-am gasit Icon_minitime1Mar Feb 10, 2015 10:38 pm Scris de Irinaaa

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Translate

Decoupage pe Facebook
Parteneri

Tinker coloreaza lumea

 Art & Hobby-Creativ


Tinker coloreaza lumea


Distribuiţi | 
 

 Bine v-am gasit

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Dynaa
Dynaa
Nou in bransa
Nou in bransa


Data de inscriere : 02/07/2014
Mesaje : 113
Varsta : 35
Localizare : Bucuresti
feminin

Bine v-am gasit Empty
MesajSubiect: Bine v-am gasit   Bine v-am gasit Icon_minitime1Mier Iul 02, 2014 11:07 am

Bună tuturor,

Am răsfoit puţin forumul înainte să-mi fac curaj să postez ceva. Şi am văzut câteva lucrări grozave, care m-am cam intimidat :)

Să vă spun despre mine. Mă numesc Diana, sunt jurnalistă şi-mi plac cutiile. Atât de mult, încât de ziua mea am primit de la toti prietenii,colegii de muncă şi iubit multe cutii. Nici măcar nu port foarte multe bijuterii, aşa că ţin cutii în cutii, în cutii... aţi înţeles. Şi de curând căutam pe net să-mi cumpăr alte cutii, ca niciodată nu sunt de ajuns. Cumva, am dat peste un tutorial de decoupage şi o noapte întreagă am căutat pe Internet ce şi cum trebuie să fac, a doua zi mi-am cumpărat materiale şi... a ieşit o varză totală. Cu ruşine, vă mărturisesc că nici n-am scos balamalele de la prima cutie. Şi nu m-am lăsat baltă şi-am chetuit alţi bani şi alţi bani, până mi-a ieşit o cutie. Nu grozavă, dar decentă. Acum am vreo 10 - una mi-e dragă în mod deosebit, aş fi dat bani pe ea dacă o vedeam pe undeva de vânzare. Mi-s dragi şi celelalte, că-s muncite de mine în puţinul (foarte puţinul) timp liber pe care îl am, chiar dacă nu sunt grozave. Eu nu mă las baltă, mai ales că decoupage-ul e oaza mea de relaxare.

Am o groază de şerveţele, bureţi, vopseluri şi lipiciuri. Problema e că până acum mai mult am stricat decât am creat - n-am pic de simţ artistic. M-am gândit totuşi să nu mai fac de capul şi să cer ajutor, promit să citesc cu atenţie ce găsesc pe aici.

Sunt sigură că pot să învăţ tare multe de la fiecare din voi, aşa că vă rog să mă ajutaţi cu nişte sfaturi pentru o începătoare.

Cu drag,

Diana
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Bine v-am gasit Empty
MesajSubiect: Re: Bine v-am gasit   Bine v-am gasit Icon_minitime1Joi Iul 03, 2014 11:33 pm

Bine ai venit pe forumul nostru.... imbratisare  
Pot sa-ti spun ca esti o norocoasa ca esti in Bucuresti pentru ca poti participa la intalnirile de la Tinker, unde este o atmosfera calda creata de doi oameni deosebiti si unde poti intalni oameni frumosi.
Mult succes!
Sus In jos
Dynaa
Dynaa
Nou in bransa
Nou in bransa


Data de inscriere : 02/07/2014
Mesaje : 113
Varsta : 35
Localizare : Bucuresti
feminin

Bine v-am gasit Empty
MesajSubiect: Re: Bine v-am gasit   Bine v-am gasit Icon_minitime1Vin Iul 04, 2014 3:46 am

Nu stiu nimic despre intalnirile cu Tinker, dar promit sa ma interesez :). Uite ca Bucurestiul are si parti bune. Multumesc pentru pont.
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Bine v-am gasit Empty
MesajSubiect: Re: Bine v-am gasit   Bine v-am gasit Icon_minitime1Vin Iul 04, 2014 6:14 am

Vezi ca sunt colaboratori cu noi, dar au si pagina pe facebook, asa ca ai de unde sa iei adresa lor si numerele de telefon.
Sus In jos
nyko
nyko
Nou in bransa
Nou in bransa


Data de inscriere : 07/07/2014
Mesaje : 176
Varsta : 65
Localizare : Faurei
feminin

Bine v-am gasit Empty
MesajSubiect: Re: Bine v-am gasit   Bine v-am gasit Icon_minitime1Lun Iul 07, 2014 4:17 pm

Bine v-am regasit si eu! Din pacate nu m-am mai putut loga cu numele Nicoleta asa ca mi-am facut un nou cont fiindca iarasi fac decupaj si iarasi am necunoscute. Am revenit aici fiindca mi s-a parut cel mai... competent loc. Deocamdata o sa intru putin in debara cu gand de razboi si apoi voi reveni cu poze!
Va doresc o zi buna!
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Bine v-am gasit Empty
MesajSubiect: Re: Bine v-am gasit   Bine v-am gasit Icon_minitime1Mar Iul 08, 2014 9:05 am

Aha, tu erai. Bine ai revenit la noi... imbratisare 
Te-ai mutat definitiv la Faurei?
Sus In jos
nyko
nyko
Nou in bransa
Nou in bransa


Data de inscriere : 07/07/2014
Mesaje : 176
Varsta : 65
Localizare : Faurei
feminin

Bine v-am gasit Empty
MesajSubiect: Re: Bine v-am gasit   Bine v-am gasit Icon_minitime1Mier Iul 09, 2014 6:29 am

Eu stau in Faurei de cand m-am nascut, dar de vreo 3 ani muncesc in Bucuresti. Acum sunt in vacanta.
Bine v-am re/gasit sanatoase/sanatosi pe toate/toti!
Sus In jos

Continut sponsorizat




Bine v-am gasit Empty
MesajSubiect: Re: Bine v-am gasit   Bine v-am gasit Icon_minitime1

Sus In jos
 

Bine v-am gasit

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
decoupage :: Coltul membrilor forumului :: Prezentare utilizatori-
Mergi direct la: