decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  GalerieGalerie  ConectareConectare  
Te asteptam si pe tine la seminariile de decoupage
Ultimele subiecte
» Sa invatam impreuna decoupage Cap. II
Hai sa facem cunostinta - Pagina 24 Icon_minitime1Joi Iul 28, 2016 3:04 am Scris de annacreatza21

» Targ Handmade si Design 21-22 Mai 2016
Hai sa facem cunostinta - Pagina 24 Icon_minitime1Mier Mai 04, 2016 10:14 am Scris de mirela123

» Sunt incepatoare ce imi trebuie ?
Hai sa facem cunostinta - Pagina 24 Icon_minitime1Sam Dec 05, 2015 5:44 am Scris de Artadar

» Hai sa facem cunostinta
Hai sa facem cunostinta - Pagina 24 Icon_minitime1Joi Noi 12, 2015 2:54 am Scris de Ioana Chis

» Proces lacuire
Hai sa facem cunostinta - Pagina 24 Icon_minitime1Joi Noi 05, 2015 8:28 pm Scris de tynatwine

» Servus !
Hai sa facem cunostinta - Pagina 24 Icon_minitime1Dum Oct 11, 2015 9:34 pm Scris de Artadar

» Targ handmade 26-27 Septembrie 2015
Hai sa facem cunostinta - Pagina 24 Icon_minitime1Mier Sept 09, 2015 3:47 am Scris de mirela123

» Targ handmade si design 25-26 Iulie 2015
Hai sa facem cunostinta - Pagina 24 Icon_minitime1Mar Iun 30, 2015 6:13 am Scris de mirela123

» Carcoteli la o cafea - Cap. VI
Hai sa facem cunostinta - Pagina 24 Icon_minitime1Dum Iun 21, 2015 9:14 am Scris de Artadar

» Inscrieri Targ handmade 16-17 Mai 2015
Hai sa facem cunostinta - Pagina 24 Icon_minitime1Lun Apr 27, 2015 5:58 am Scris de craftart

» minim 5% reducere pentru membrii forumului :)
Hai sa facem cunostinta - Pagina 24 Icon_minitime1Sam Mar 21, 2015 7:51 am Scris de rusuroxana

» Targ handmade Florii si Paste 4-5 Aprilie 2015
Hai sa facem cunostinta - Pagina 24 Icon_minitime1Joi Mar 19, 2015 5:43 am Scris de mirela123

» Ma bucur ca existati!
Hai sa facem cunostinta - Pagina 24 Icon_minitime1Joi Feb 19, 2015 9:53 am Scris de Rux

» va rog sa ma ajutati cu un sfat
Hai sa facem cunostinta - Pagina 24 Icon_minitime1Mar Feb 10, 2015 10:38 pm Scris de Irinaaa

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Translate

Decoupage pe Facebook
Parteneri

Tinker coloreaza lumea

 Art & Hobby-Creativ


Tinker coloreaza lumea


Distribuiţi | 
 

 Hai sa facem cunostinta

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 28 ... 32  Urmatorul
AutorMesaj
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 24 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 24 Icon_minitime1Mier Feb 27, 2013 12:41 am

Andra bine ai venit in randul nostru, a celor care indragesc decupajul.
Poate ne spui si noua o poveste, asa ca intre prieteni.....acum cand inca mai stam ''la gura sobei''....... prieteni
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 24 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 24 Icon_minitime1Mier Feb 27, 2013 4:32 am

buna Andra si bine ai venit. prieteni
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 24 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 24 Icon_minitime1Vin Mar 01, 2013 2:59 am

buna sunt simona vaduva ma cam chinuie calculatorul mai am multe de invatat desi sunt mai in varsta 45 nu am prea avut timp de asa ceva acum sunt ca sa zic asa casnica si ma pot ocupa de pictura decorativa mai mult am demisionat nu mai suportam sunt foarte incantata de ce-am citit aici
Sus In jos
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 24 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 24 Icon_minitime1Vin Mar 01, 2013 3:26 am

Thank You daca aveti timp de mine i-mi puteti vedea o parte din lucrari pe [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] cu trimitere pe facebok astept cu nerabdare comentariile voastre va pup
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 24 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 24 Icon_minitime1Vin Mar 01, 2013 8:10 am

Simona bine ai venit printre noi.
ma bucur sa te cunosc imbratisare
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Artadar
Artadar
Vip
Vip


Data de inscriere : 01/05/2013
Mesaje : 663
Varsta : 60
Localizare : Buzau
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 24 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 24 Icon_minitime1Mier Mai 01, 2013 9:46 am

In primul mesaj pe acest forum tin sa va salut si sa ma prezint. Ma numesc Dora, intreg Teodora Irimia, dar imi place mai mult sa mi se spuna Dora.
Am absolvit Liceul de Arta profil arta monumentala si Scoala Populara de Arta, profil pictura.
Sunt liber profesionist, pfa si lucrez aproape zi de zi, intrand mult si in orele noptii, din pasiune pentru arta si handmade, practicand mai multe mestesuguri/tehnici.
Tehnica decoupage am descoperit-o acum doi ani si pana acum am realizat 200 de lucrari. Le puteti vedea daca dati cautare pe net dupa porecla artadar. Am pagina pe facebook tot cu aceasi porecla.
Tu Mihaela, ma cunosti, ca doar suntem prietene acolo :)
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 24 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 24 Icon_minitime1Mier Mai 01, 2013 7:32 pm

hei Dora ma bucur sa te revad. prieteni
ce mai faci?
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Artadar
Artadar
Vip
Vip


Data de inscriere : 01/05/2013
Mesaje : 663
Varsta : 60
Localizare : Buzau
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 24 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 24 Icon_minitime1Mier Mai 01, 2013 10:07 pm

:sSig_hi: Multumesc de intampinare ! prieteni
Ce fac ? munca la greu, dar nu handmade, ci treburi in casa..abia astept sa treaca sarbatorile, sa pot face iar dezastru in atelier picteaza
Sus In jos
Ildey
Ildey
Ucenic creativ
Ucenic creativ


Data de inscriere : 17/03/2013
Mesaje : 223
Varsta : 39
Localizare : Targu Mures
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 24 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 24 Icon_minitime1Joi Mai 02, 2013 9:06 am

Bine ai venit, Dora! Abia astept sa ma uit peste lucrarile tale! Te voi cauta si pe facebook :)
Sus In jos
rusuroxana
rusuroxana
Admin
Admin


Data de inscriere : 16/05/2013
Mesaje : 838
Varsta : 42
Localizare : Germania
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 24 Empty
MesajSubiect: Mi-ati facut zilele mult mai frumoase !   Hai sa facem cunostinta - Pagina 24 Icon_minitime1Vin Mai 17, 2013 5:58 pm

Salut toate manutele dibace de pe acest forum !Ma numesc Roxana , am descoperit acest Blog ieri , din pura intamplare si citesc de atunci intruna !( ca davada ca e Sambata ora 6.51 si eu sunt pe blog ). Cu lucrarile si sfaturile voastre mi-ati facut zilele mult mai frumoase ! Sunt incepatoare , nu am studii de arta , doar multa vointa si pasiune pentru a crea .
Am doar cateva incercari , nu foarte reusite de a folosi aceasta tehnica dar vreau sa invat cat mai mult de la voi si va multumesc pentru aceasta sansa.
Cu drag, Roxy
Sus In jos
http://www.decoupagebyroxanarusu.com
Ildey
Ildey
Ucenic creativ
Ucenic creativ


Data de inscriere : 17/03/2013
Mesaje : 223
Varsta : 39
Localizare : Targu Mures
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 24 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 24 Icon_minitime1Sam Mai 18, 2013 12:25 am

bine ai venit, Roxy! party
Aici fetele sunt foarte talentate, primitoare si saritoare in caz de nevoie!
Spor la servelit! :270437:
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 24 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 24 Icon_minitime1Sam Mai 18, 2013 4:51 am

Roxy bine ai venit. :40803:
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
rusuroxana
rusuroxana
Admin
Admin


Data de inscriere : 16/05/2013
Mesaje : 838
Varsta : 42
Localizare : Germania
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 24 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 24 Icon_minitime1Dum Mai 19, 2013 4:20 am

Multumesc frumos fetelor , sunt foarte bucuroasa ca am descoperit acest forum cu oameni atat de speciali !
Sus In jos
http://www.decoupagebyroxanarusu.com
handmadebyhari
handmadebyhari
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 14/03/2013
Mesaje : 195
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 24 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 24 Icon_minitime1Dum Mai 19, 2013 6:14 pm

bine ai venit Roxy! spor la citit si te asteptam sa iti deschizi topic cu lucrarile proprii ca sa le vedem si noi :) chiar daca le consideri nereusite (toate simtim la fel despre propriile lucrari), noua s-ar putea sa ne placa la nebunie :).
posteaza-le - asa te putem indruma acolo unde este necesar. imbratisare
Sus In jos
http://hbhdeco.blogspot.com/
rusuroxana
rusuroxana
Admin
Admin


Data de inscriere : 16/05/2013
Mesaje : 838
Varsta : 42
Localizare : Germania
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 24 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 24 Icon_minitime1Dum Mai 19, 2013 8:07 pm

handmadebyhari a scris:
bine ai venit Roxy! spor la citit si te asteptam sa iti deschizi topic cu lucrarile proprii ca sa le vedem si noi :) chiar daca le consideri nereusite (toate simtim la fel despre propriile lucrari), noua s-ar putea sa ne placa la nebunie :).
posteaza-le - asa te putem indruma acolo unde este necesar. imbratisare

Multumesc foarte mult pentru incurajari ! Mai am nevoie de putin timp sa-mi fac curaj, sunt perfectionista si am impresia ca nu sunt suficient de bune pt a fi postate. Am vazut atatea lucruri minunate aici incat nu pot decat sa ma inclin in fata talentului vostru !
Eu am lucrat doar cu produse de baza , fara efecte si toate lucrurile le-am facut cu mult drag pentru prieteni sau casuta noastra ! In cateva zile imi vin restul produselor de care am nevoie si pe masura ce termin cate ceva , voi posta !
flori
Sus In jos
http://www.decoupagebyroxanarusu.com
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 24 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 24 Icon_minitime1Sam Mai 25, 2013 10:32 pm

Buna ziua !Sunt Stefania ,insa prietenii imi spun Shania.Apreciez foarte mult munca voastra si mi-ar placea sa reusesc si eu sa creez asemenea minunatii.Am descoperit de curand tot ceea ce tine de handmade si am fost pur si simplu cucerita !...In curand am examenul de Bacalaureat,ceea ce ma impiedica sa descopar tehnica decoupage-ului ,insa dupa BAC sunt hotarata sa incep sa lucrez.Cred ca o sa-mi placa ! Mai ales ca handmade-ul e specific familiei mele : bunicul meu lucreaza cosuri,scaune si masute din salcie,tatal meu picteaza,iar mama mea lucreaza goblen.Despre mine pot spune ca am cochetat cu lucrul manual mai mult la scoala :felicitari,picturi pe sticla,papusi din linguri de lemn,amigurumi,martisoare etc.
M-am inregistrat pe acest forum in scopul documentarii.
Sper sa invat sa fac si eu lucruri frumoase.
Va pup si va doresc spor la lucru flori
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 24 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 24 Icon_minitime1Sam Mai 25, 2013 11:00 pm

oooooooooo ce tanara, vreau si eu sa am 19 ani iar.
bine ai venit Shania, ma bucur sa te cunosc. welcome
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 24 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 24 Icon_minitime1Dum Mai 26, 2013 6:26 am

Buna!
Sunt Geo si sunt noua in ceea ce priveste tehnica decoupage-ului , dar sper ca, cu ajutorul vostru si al acestui forum , voi reusi sa ma prind cum sta treaba cu decoupage-ul , astfel incat sa nu mi se mai increteasca servetelul, sa mi se rupa ....sau alte chestii de genul acesta :)) . Recunosc ca nu am acordat probabil timpul necesar pentru a invata aceasta tehnica, dar acum sunt pusa pe treaba . Voi incepe prin a citi tot ce s-a scris pana acum pe forum.

Va pup si spor la treaba !
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 24 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 24 Icon_minitime1Dum Mai 26, 2013 7:58 am

Bine ai venit, Geo pe forumul nostru. .......... imbratisare
O sa-ti rapundem la intrebarile care iti raman dupa ce o sa citesti topicurile deschise pe tematici. Succes!!!!!!!!!
Sus In jos
rusuroxana
rusuroxana
Admin
Admin


Data de inscriere : 16/05/2013
Mesaje : 838
Varsta : 42
Localizare : Germania
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 24 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 24 Icon_minitime1Dum Mai 26, 2013 9:03 am

Ce-mi place cand vad fete noi ... Nu ca eu as fi tare veche , dar ma simt ca si cand as fi aici dintotdeauna ! flori
Bun venit fetelor si spor la servetelit !
Sus In jos
http://www.decoupagebyroxanarusu.com
Ildey
Ildey
Ucenic creativ
Ucenic creativ


Data de inscriere : 17/03/2013
Mesaje : 223
Varsta : 39
Localizare : Targu Mures
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 24 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 24 Icon_minitime1Lun Mai 27, 2013 12:18 am

Roxana, exact asta simt si eu :))) de parca as fi printre voi de f multa vreme, desi au trecut aprox 2 luni de la primul meu mesaj... nu mai stiu :)))
Bine ati venit fetelor, sper ca acest forum sa va fie de ajutor si sa fiti experte dupa scurt timp :-P (apropo...poate ajunge cineva expert in aceasta tehnica sau intotdeauna e loc de si mai bun? intrebare de baraj...)
Shania iti urez mult succes la Bac.!
Geo, spor la citit :)
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 24 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 24 Icon_minitime1Lun Mai 27, 2013 4:10 am

Ildey intotdeauna este loc pentru toata lumea, in ceea ce priveste dezvoltarea tehnica, depinde de talentul fiecaruia, de materialele folosite, de posibilitatile banesti pentru a invata tehnici noi direct de la profesionisti........altfel inveti vazand pe viu.
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 24 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 24 Icon_minitime1Lun Mai 27, 2013 4:15 am

Geo bine ai venit printre manutele dibace. imbratisare
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
rusuroxana
rusuroxana
Admin
Admin


Data de inscriere : 16/05/2013
Mesaje : 838
Varsta : 42
Localizare : Germania
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 24 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 24 Icon_minitime1Lun Mai 27, 2013 8:00 am

Ildey , cred ca si aici ca si in alte domenii , cu cat inveti mai mult realizezi cat de putin sti de fapt .... Cel putin eu asta simt .... Am impresia ca am atat de multe de invatat si fiecare zi in care nu citesc ceva nou , imi pare risipita !
Deabea astept sa am acces la cursuri sa invat si mai multe de aici !
Va pup fetelor flori
Sus In jos
http://www.decoupagebyroxanarusu.com
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 24 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 24 Icon_minitime1Lun Mai 27, 2013 10:32 pm

Bine ai venit Geo! :sSig_hi:
Sus In jos

Continut sponsorizat




Hai sa facem cunostinta - Pagina 24 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 24 Icon_minitime1

Sus In jos
 

Hai sa facem cunostinta

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 24 din 32Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 28 ... 32  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
decoupage :: Coltul membrilor forumului :: Prezentare utilizatori-
Mergi direct la: