decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  GalerieGalerie  ConectareConectare  
Te asteptam si pe tine la seminariile de decoupage
Ultimele subiecte
» Sa invatam impreuna decoupage Cap. II
Hai sa facem cunostinta - Pagina 9 Icon_minitime1Joi Iul 28, 2016 3:04 am Scris de annacreatza21

» Targ Handmade si Design 21-22 Mai 2016
Hai sa facem cunostinta - Pagina 9 Icon_minitime1Mier Mai 04, 2016 10:14 am Scris de mirela123

» Sunt incepatoare ce imi trebuie ?
Hai sa facem cunostinta - Pagina 9 Icon_minitime1Sam Dec 05, 2015 5:44 am Scris de Artadar

» Hai sa facem cunostinta
Hai sa facem cunostinta - Pagina 9 Icon_minitime1Joi Noi 12, 2015 2:54 am Scris de Ioana Chis

» Proces lacuire
Hai sa facem cunostinta - Pagina 9 Icon_minitime1Joi Noi 05, 2015 8:28 pm Scris de tynatwine

» Servus !
Hai sa facem cunostinta - Pagina 9 Icon_minitime1Dum Oct 11, 2015 9:34 pm Scris de Artadar

» Targ handmade 26-27 Septembrie 2015
Hai sa facem cunostinta - Pagina 9 Icon_minitime1Mier Sept 09, 2015 3:47 am Scris de mirela123

» Targ handmade si design 25-26 Iulie 2015
Hai sa facem cunostinta - Pagina 9 Icon_minitime1Mar Iun 30, 2015 6:13 am Scris de mirela123

» Carcoteli la o cafea - Cap. VI
Hai sa facem cunostinta - Pagina 9 Icon_minitime1Dum Iun 21, 2015 9:14 am Scris de Artadar

» Inscrieri Targ handmade 16-17 Mai 2015
Hai sa facem cunostinta - Pagina 9 Icon_minitime1Lun Apr 27, 2015 5:58 am Scris de craftart

» minim 5% reducere pentru membrii forumului :)
Hai sa facem cunostinta - Pagina 9 Icon_minitime1Sam Mar 21, 2015 7:51 am Scris de rusuroxana

» Targ handmade Florii si Paste 4-5 Aprilie 2015
Hai sa facem cunostinta - Pagina 9 Icon_minitime1Joi Mar 19, 2015 5:43 am Scris de mirela123

» Ma bucur ca existati!
Hai sa facem cunostinta - Pagina 9 Icon_minitime1Joi Feb 19, 2015 9:53 am Scris de Rux

» va rog sa ma ajutati cu un sfat
Hai sa facem cunostinta - Pagina 9 Icon_minitime1Mar Feb 10, 2015 10:38 pm Scris de Irinaaa

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Translate

Decoupage pe Facebook
Parteneri

Tinker coloreaza lumea

 Art & Hobby-Creativ


Tinker coloreaza lumea


Distribuiţi | 
 

 Hai sa facem cunostinta

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 20 ... 32  Urmatorul
AutorMesaj
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 9 Icon_minitime1Mar Iun 28, 2011 1:27 am

Silvana bine ai venit la noi welcome , referitor la lucrari toate am fost asa la inceput , sigur ai tu prin casa un tocator, un suport pt linguri, o sticla, ceva tot ai.
te asteptam cu drag la seminarii prieteni
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 9 Icon_minitime1Mar Iun 28, 2011 2:02 am

Multumesc pentru incurajari si pentru urari.
Foarte prietenoasa atmosfera aici la voi (noi)...
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 9 Icon_minitime1Mar Iun 28, 2011 2:07 am

silvana speram sa te simti bine in familia noastra , si nu uita - aici esti ca la tine acasa. 5
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 9 Icon_minitime1Lun Iul 04, 2011 9:02 am

Buna fetelor.Ma bucur mult ca am dat de voi pe acest site interesant Ma bucur totodata ca primiti si ...<>Se pare ca sunt cea mai de mult nascuta si cu siguranta ca am si patina de vechi obtinuta natural( aici as putea impartasi din experienta...)
Sa ma prezint...Deci Livia nascuta in 7 apr 1955, casatorita, 1 copil( ...de 32 ani)la casa lui,bunicuta de 2 ori,pensionara,coloneleasa,din Iasi, ,pasionata de gradinarit si de multe lucruri manuale(o fi corect?),vesnic in cautare de nou si permanent in miscare.In acest cadru incerc sa descopar aluturi de voi sau cu ajutorul vostru aceasta lume a handmade-ului.Acum incerc sa invat tehnica craparii (chiar daca ea se va desavarsi natural odata cu trecerea anilor si desavarsirea ridurilor in ceea ce ma priveste...)in special pe ceramica si sticla.Cam atat pentru inceput
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 9 Icon_minitime1Lun Iul 04, 2011 9:23 am

salut livia si bine ai venit in familia noastra :smiley-95:
ne bucuram sa te avem printre noi dansuri


ps : te invit sa votezi tema urmatorului concurs , uite aici - [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 9 Icon_minitime1Lun Iul 04, 2011 6:32 pm

Bine ai venit Livia!
Hehehehe! Mi-a placut prezentarea ta!
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 9 Icon_minitime1Lun Iul 04, 2011 6:44 pm

O adevarata intrare!
Spectaculoasa!
Bine ai venit in familia noastra!
Asteptam urmarea!
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 9 Icon_minitime1Lun Iul 04, 2011 8:12 pm


Buna Livia,
Ma bucur ca esti din Iasi. Si eu mai gasesc printre cei care are aceasta pasiune, a decoupage-lui. prieteni
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 9 Icon_minitime1Vin Aug 19, 2011 10:28 pm

Bun gasit tuturor! :sSig_hi:
Ma numesc Daciana, am 36 de ani, sunt din Brasov si sunt educatoare. Am 2 copii, o fetita de 16 ani, un baietel de 9 ani si un bebe pe drum. Acum sunt in concediu de risc maternal pentru ca am o sarcina cam dificila, insa decoupage-ul si alte preocupari handmade (quilling, tablouri si magneti din ipsos, crosetatul) ma ajuta sa trec peste disconfortul sarcinii.
Desi nu castig bani foarte multi din preocuparile mele (recunosc ca nici nu stiu sa ma vand) si cheltuiesc mult pe materiale, sotul meu ma sustine si asta ma face fericita pentru ca pasiunea mea pentru handmade e imensa.
Nu am avut pe nimeni care sa ma invete si de la care sa invat practic ceea ce fac acum. Am invatat singura incercand si exersand si de pe net, de aceea ma bucur mult ca v-am intalnit.
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 9 Icon_minitime1Vin Aug 19, 2011 10:58 pm

Bine ai venit, Daciana!
Ma bucur ca esti aici si ca te-ai prezentat!
Iti urez din tot sufletul o sarcina cat mai usoara!
Nu te forta, ai grija de tine si de bebe!
Sa fii sanatoasa ca sa iti faci copii mari si sa iti aduca numai bucurii!
Multumesc domnului sot ca are grija de tine si, mai ales ca iti intelege si sustine pasiunea!
Si eu sunt o obsedata de handmade si am invatat destul de multe singura dar, decoupageul l-am descoperit intamplator, l-am admirat si m-am trezit prinsa intr-un vartej din care nu pot si nu vreau sa scap.
Fetele din familia decoupage sunt de vina!
Asteptam, doar atunci cand poti, sa ne impartasesti din ceea ce faci, mie quiling-ul mi se pare o nebunie de frumusete cu munca si truda la greu, recunosc ca nu as fi in stare sau, sa fiu sincera nu m-as apuca de asa ceva...prea peste puterile mele...
Bine ai venit! :smiley-95:
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 9 Icon_minitime1Vin Aug 19, 2011 11:38 pm

miky si ionela, multumesc pentru urarile de bun venit. E o bucurie imensa ca v-am intalnit, nu numai pentru informatiile in materie de decoupage dar si pentru prietenia si sinceritatea pe care le-am intalnit pe forum. Toti sunt atat de prietenosi,...nu mai vorbesc ca sunt si foarte talentati. Va felicit pe toti care ati expus lucrari, sunt minunate dar multumesc si celor care au postat tutoriale mie personal imi sunt de mare ajutor. Deja va iubesc pe toti. Am sa postez si eu in curand cateva din lucrarile mele.
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 9 Icon_minitime1Vin Aug 19, 2011 11:45 pm

daciana bine ai venit in familia noastra prieteni
te primim cu bratele deschide, deja gata esti de-a noastra. incercam aici sa invatam impreuna ce tine de decoupage si nu numai. daca ai intrebari sa nu eziti sa le adresezi, te vom ajuta cu tot ce stim.

off topic
sa ai o sarcina usoara si sa ne inviti la botez dansuri
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 9 Icon_minitime1Sam Aug 20, 2011 3:56 am

Daciana , bun venit !
Ce ma bucur ca esti din Brasov !
Sarcina usoara si sa ai un bebe sanatos , abia astept sa-ti vad lucrarile.
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 9 Icon_minitime1Sam Aug 20, 2011 9:52 am


Bun venit printre noi, Daciana, sarcina usoara, eu te inteleg pentru ca si eu am avut probleme la a doua sarcina, dar in final totul a fost bine. Sanatate si sa ai grija de tine si de copil.................................... :smiley-95:
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 9 Icon_minitime1Vin Aug 26, 2011 9:46 pm

Buna ziua, doamnelor!
Sunt Loredana, o "adulta" de 44 de ani din Tulcea. Am un fiu de 15 ani, cu tatal aferent, si o profesiune liberala care ma lasa oarecum dezlegata de timp.
Acum o vreme, a trebuit sa cumpar niste daruri pentru un eveniment din familie - si dupa o pereche de pingele rupte prin magazine, neuroni morti si contact cu vanzatoare plictisite, am constatat ca mi-am umplut traista cu tot felul de lucruri chinezesti, scumpe, comune si uratele.
Asa ca am inceput sa "handmaduiesc" - deocamdata ceva bijuterii pentru mine si pentru prietena mea care le poarta cu stoicism, cateva obiecte-martisor pentru colegele lui fiu-meu care il iubesc oricum, niste impletituri cam strambe (aici astept iarna, poate ma perfectionez, ca am potential rusinos ).
In aceasta casa frumoasa a voastra am ajuns si n-am mai iesit de ceva vreme, timp in care v-am admirat maestria, am vazut cum arata frumusetea, m-am compatimit pentru lipsa de talent, iar aceasta intalnire virtuala a devenit o provocare: vreau si eu!
In final (m-am cam intins!) va impartasesc o mare dorinta: sa am o pravalie cu lucruri frumoase. Am tot ce-mi trebuie pentru ea - mai putin bani si curaj, in rest e ca si facuta! Poate intalnirea cu voi nu este intamplatoare...
Multumesc pentru primire!
Loredana
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 9 Icon_minitime1Vin Aug 26, 2011 9:51 pm

Loredana sunt incantata sa te cunosc si bine ai venit in familia noastra :sSig_welcometoourcl .

si eu cred ca intalnirea cu noi nu este intamplatoare, sigur stie cel de sus de ce ai ajuns aici, ia zi cu ce vrei sa incepi ? ce doresti sa faci mai exact ?
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 9 Icon_minitime1Vin Aug 26, 2011 10:22 pm

Multumesc, Miki!
Ca obiecte, imi plac mult cutiile, in special cele rotunde, "de palarii" - mi se pare ca au un aer misterios, ca pot ascunde un lucru frumos, un vis, o scrisoare de dragoste... Apoi, imi mai plac stropitorile si galetusele - mi se pare ca au personalitate, sunt puternice, stiu ce au de facut.
Ca imprimeuri, parca as incepe cu text vechi sau cu harti - tot vechi (mi se par mai usor de gestionat). Imi mai plac portretele ovale si modelul camee.
Voi avea nevoie de sfaturi pentru materiale - poate calitatea lor ar mai acoperi lipsa mea de indemanare.
O imbratisare de pe malul celalalt al Dunarii!
Loredana
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 9 Icon_minitime1Vin Aug 26, 2011 10:36 pm

loredana sa sti ca in tulcea este lucas-impex magazin cu tot ce trebuie pt decupaj, mai putin casetele din lemn si ce iti mai doresti ,dar astea se rezolva. sigur te vor ajuta fetele din bucuresti asa cum ma ajuta si pe mine.

Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 9 Icon_minitime1Vin Aug 26, 2011 10:42 pm

Multumesc pentru informatie!
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 9 Icon_minitime1Sam Aug 27, 2011 6:07 am

Bine ai venit Loredana! welcome
De aceasta "casa frumoasa" cum o numesti tu, te indragostesti repede iar gazdele sunt minunate si primitoare.
Si eu sunt de curand sosita mai intai in vizita, apoi....m-au adoptat fetele si ma simt ca intr-o familie. Acum abia astept sa deschid calculatorul sa aflu ce au mai lucrat, ce au mai descoperit si sigur sa le arat ce am mai lucrat eu. In felul acesta pot afla usor ce am gresit, daca am gresit, sau daca le place. Asta imi place cel mai mult aici ca sunt obiective si sincere.
Asadar curaj ! Iti urez succes in tot ceea ce-ti doresti sa intreprinzi ! trandafir
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 9 Icon_minitime1Sam Aug 27, 2011 8:32 pm

buna!
scuze, doar acum am descoperit aceasta sectiune a forumului vostru!
cu intarziere dar ma prezint si eu:
Numele meu este Petra, am 29 de ani, sunt din Carei Jud. Satu Mare...foarte departe de voi toti!!! plange plange am doi copilasi, gemeni, Maya si David de 5 ani jumate'. Lucrez foarte mult, am propria mea afacere ce-i drept dar ajung tarziu acasa in fiecare zi! Ma ocup cu desing interior , perdele...in special si visul meu este sa maresc magazinul si sa expun lucrarile mele...
Acest hobby pentru mine inseamna relaxare, este cea mai buna metoda pentru destindere dupa stresul de la servici. Multe lucrari l-am pastrat dar numai prea am loc pentru ele, multe le fac cadou!
Ma bucur nespus ca v-am gasit , sunteti o familie minunata!!!


Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 9 Icon_minitime1Sam Aug 27, 2011 8:47 pm

petra vad ca esti o mamica ambitioasa. ai propriul magazin , ai doi gemeni si acum faci parte din familia noastra.

ma bucur sa te cunoastem prieteni
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 9 Icon_minitime1Dum Aug 28, 2011 7:46 pm

Pentru inceput va spun buna ziua si bine v-am gasit in acest minunat loc!
Numele meu este Paul Barbu am 43 de ani, si una din marile mele pasiuni este hand made-ul.
..si ca sa o iau cu inceputul, am debutat in acest minunat domeniu acum doi ani.Ma aflam in tranzit prin Targu Secuiesc impreuna cu sotia mea si am zis sa oprim si sa vizitam putin orasul.Si....am dat peste un magazin minunat de art hobby care se numeste Mandala.Am petrecut acolo mai mult de trei ore fermecat de multitudinea de scule,accesorii,materiale....tot ce iti trebuie sa te apuci sa creezi.Insa, avand un buget redus nu mi-am cumparat decat doua matrite de turnat in ipsos - care au costat 9,99 ron bucata.Ajuns acasa bineinteles ca m-am apucat de treaba si bineinteles ca au iesit din mana noastra niste bijuteri,pot sa le spun.In paralel cu asta am facut si felicitari,martisoare,brose si multe altele.Daca doriti sa vedeti o parte din ce am facut noi puteti intra pe [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] Acum trei saptamani am fost din nou la Targu secuiesc, de unde am cumparat servetele pentru decoupage cu 0,45 ron bucata si doua matrite de rame pentru turnat in ipsos cu 12 ron bucata. Iar acum,cautand tutoriale si alte articole despre decoupage ...v-am gasit pe voi, niste oameni minunati! Nici nu stiti ce bucurie am avut ....si va felicit pentru aceasta! Vreau sa va mai spun ca ma pricep si la tamplarie si am de gand sa-mi construiesc singur casetele de bijuterii, pentru ca am vazut ca sunt foarte scumpe.
Cam atat deocamdata. Am speranta ca vom colabora foarte bine si ca ne vom aduna cunostintele si experienta dobandita pentru a realiza lucruri minunate.
Mult succes tuturor!
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 9 Icon_minitime1Dum Aug 28, 2011 9:18 pm

paul bine ai venit (sper ca nu te superi ca mi-am permis sa ne tutuim) si ne bucuram sa avem printre noi oamnei talentati. eu sunt curioasa cum vor arata cutiile pt bijuterii pe care le vei construi.
poate ne arati cateva lucrari decorate de tine cu servetele , ce zici ?
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 9 Icon_minitime1Dum Aug 28, 2011 9:50 pm

da,am sa pun cat de curand cateva poze....momentan nu am reusit sa decorez decat o cescuta de pamant si un ghivecel.
Sus In jos

Continut sponsorizat




Hai sa facem cunostinta - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 9 Icon_minitime1

Sus In jos
 

Hai sa facem cunostinta

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 9 din 32Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 20 ... 32  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
decoupage :: Coltul membrilor forumului :: Prezentare utilizatori-
Mergi direct la: