decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  GalerieGalerie  ConectareConectare  
Te asteptam si pe tine la seminariile de decoupage
Ultimele subiecte
» Sa invatam impreuna decoupage Cap. II
DUMNEZEU S-O IERTE - Pagina 2 Icon_minitime1Joi Iul 28, 2016 3:04 am Scris de annacreatza21

» Targ Handmade si Design 21-22 Mai 2016
DUMNEZEU S-O IERTE - Pagina 2 Icon_minitime1Mier Mai 04, 2016 10:14 am Scris de mirela123

» Sunt incepatoare ce imi trebuie ?
DUMNEZEU S-O IERTE - Pagina 2 Icon_minitime1Sam Dec 05, 2015 5:44 am Scris de Artadar

» Hai sa facem cunostinta
DUMNEZEU S-O IERTE - Pagina 2 Icon_minitime1Joi Noi 12, 2015 2:54 am Scris de Ioana Chis

» Proces lacuire
DUMNEZEU S-O IERTE - Pagina 2 Icon_minitime1Joi Noi 05, 2015 8:28 pm Scris de tynatwine

» Servus !
DUMNEZEU S-O IERTE - Pagina 2 Icon_minitime1Dum Oct 11, 2015 9:34 pm Scris de Artadar

» Targ handmade 26-27 Septembrie 2015
DUMNEZEU S-O IERTE - Pagina 2 Icon_minitime1Mier Sept 09, 2015 3:47 am Scris de mirela123

» Targ handmade si design 25-26 Iulie 2015
DUMNEZEU S-O IERTE - Pagina 2 Icon_minitime1Mar Iun 30, 2015 6:13 am Scris de mirela123

» Carcoteli la o cafea - Cap. VI
DUMNEZEU S-O IERTE - Pagina 2 Icon_minitime1Dum Iun 21, 2015 9:14 am Scris de Artadar

» Inscrieri Targ handmade 16-17 Mai 2015
DUMNEZEU S-O IERTE - Pagina 2 Icon_minitime1Lun Apr 27, 2015 5:58 am Scris de craftart

» minim 5% reducere pentru membrii forumului :)
DUMNEZEU S-O IERTE - Pagina 2 Icon_minitime1Sam Mar 21, 2015 7:51 am Scris de rusuroxana

» Targ handmade Florii si Paste 4-5 Aprilie 2015
DUMNEZEU S-O IERTE - Pagina 2 Icon_minitime1Joi Mar 19, 2015 5:43 am Scris de mirela123

» Ma bucur ca existati!
DUMNEZEU S-O IERTE - Pagina 2 Icon_minitime1Joi Feb 19, 2015 9:53 am Scris de Rux

» va rog sa ma ajutati cu un sfat
DUMNEZEU S-O IERTE - Pagina 2 Icon_minitime1Mar Feb 10, 2015 10:38 pm Scris de Irinaaa

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Translate

Decoupage pe Facebook
Parteneri

Tinker coloreaza lumea

 Art & Hobby-Creativ


Tinker coloreaza lumea


Distribuiţi | 
 

 DUMNEZEU S-O IERTE

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
roxo4ever
roxo4ever
Nou in bransa
Nou in bransa


Data de inscriere : 28/04/2011
Mesaje : 182
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti
feminin

DUMNEZEU S-O IERTE - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: DUMNEZEU S-O IERTE   DUMNEZEU S-O IERTE - Pagina 2 Icon_minitime1Lun Ian 23, 2012 11:12 pm

Ba da. Grozava idee, Gabi.
Sus In jos
roxo4ever
roxo4ever
Nou in bransa
Nou in bransa


Data de inscriere : 28/04/2011
Mesaje : 182
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti
feminin

DUMNEZEU S-O IERTE - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: DUMNEZEU S-O IERTE   DUMNEZEU S-O IERTE - Pagina 2 Icon_minitime1Lun Ian 23, 2012 11:14 pm

Traim intr-o lume cu susul in jos, intr-o tara de descreerati pe care nevoile si saracia i-a innebunit definitiv, si, iertati-mi intoleranta (fiica mea are 29 de ani si n-a primit in viata ei o palma de la mine), as institui o lege care sa-i castreze chimic pe pedofili si una martiala pentru criminali !!!
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

DUMNEZEU S-O IERTE - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: DUMNEZEU S-O IERTE   DUMNEZEU S-O IERTE - Pagina 2 Icon_minitime1Lun Ian 23, 2012 11:33 pm


Sunt o gramada de descreierati pe lumea asta, iar Dumnezeu care este iertator, vrea sa vada pana unde poate ajunge degradarea umana.............si se pare ca destul de departe............
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



DUMNEZEU S-O IERTE - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: DUMNEZEU S-O IERTE   DUMNEZEU S-O IERTE - Pagina 2 Icon_minitime1Mar Ian 24, 2012 2:35 am

Desi sunt noua pe acest site, nu pot sa raman impasibila la ceea ce citesc aici, as vrea sa va intreb ce s a intamplat ? si desi nu stiu despre cine si cum i s a intamplat necazul nu pot sa nu spun si eu Odihneasca- se in pace! te rog
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



DUMNEZEU S-O IERTE - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: DUMNEZEU S-O IERTE   DUMNEZEU S-O IERTE - Pagina 2 Icon_minitime1Mar Ian 24, 2012 2:46 am

da, am inteles singura ce s a intamplat si cu cine, imi pare rau , pacat . desi nu cunosc nu pot sa nu spun ca de cate ori aud asa ceva nu ma impresioneaza. E greu....
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



DUMNEZEU S-O IERTE - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: DUMNEZEU S-O IERTE   DUMNEZEU S-O IERTE - Pagina 2 Icon_minitime1Dum Ian 29, 2012 12:01 am

Doamne !!!!!! ai grija de sufletul Ionelei !!!!
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

DUMNEZEU S-O IERTE - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: DUMNEZEU S-O IERTE   DUMNEZEU S-O IERTE - Pagina 2 Icon_minitime1Dum Ian 29, 2012 8:51 am


Sa va spun ce am facut. Cand am pus adresa sit-ului de unde am luat reteta de oua in sos de rosii, am vazut un mesaj al Ionelei prin care cerea o reteta de gogosi pentru ei nu-i reuseau. Asa ca aseara am facut un lighean de gogosi si am dat de pomana pentru sufetul ei. Acum sa nu credeti ca am iesit in fata blocului si am impartit in stanga si in dreapta, gogosi, in nici un caz, cu toate ca nu mi-ar fi rusine sa fac si asa ceva. I-am fiului meu cel mare o sacosa de gogosi pentru ca se ducea la o intalnire cu mai multi prieteni, azi m-am intalnit cu parintii mei si cu fratele meu la biserica si le-am dus gogosi. Deci am dat unor oameni pe care ii stiu ca o vor pomeni in rugaciunile lor. Maine o sa dau de pomana zacusca si paine tot pentru sufletul ei. Mi-a zis mama ca trebuie neaparat de dat de pomana si niste vin, daca sta cineva bine la capitolul asta, poate o face. Eu am niste vin dar l-am primit eu de pomana si nu stiu daca pot sa-l dau mai departe - am uitat sa intreb pe la biserica. Daca este cineva mai in tema sa-mi spuna.
Dumnezeu sa o ierte.
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

DUMNEZEU S-O IERTE - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: DUMNEZEU S-O IERTE   DUMNEZEU S-O IERTE - Pagina 2 Icon_minitime1Dum Ian 29, 2012 9:46 am

gabpri a scris:

Eu am niste vin dar l-am primit eu de pomana si nu stiu daca pot sa-l dau mai departe - am uitat sa intreb pe la biserica.
eu stiu de la soacra mea ca ce este primit de pomana nu se da mai departe, acel lucru se consuma.

Sus In jos
http://onlyoneart.com/
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

DUMNEZEU S-O IERTE - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: DUMNEZEU S-O IERTE   DUMNEZEU S-O IERTE - Pagina 2 Icon_minitime1Dum Ian 29, 2012 9:55 am


Da, asa mi-a zis si mama.
Sus In jos
Anonymous
Vizitator
Vizitator



DUMNEZEU S-O IERTE - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: DUMNEZEU S-O IERTE   DUMNEZEU S-O IERTE - Pagina 2 Icon_minitime1Dum Ian 29, 2012 10:23 pm

Dumnezeu sa o odihneasca in pace alaturi de copilul ei .
Sus In jos
Roxanne
Roxanne
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 03/01/2011
Mesaje : 1286
Varsta : 49
Localizare : Bucuresti
feminin

DUMNEZEU S-O IERTE - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: DUMNEZEU S-O IERTE   DUMNEZEU S-O IERTE - Pagina 2 Icon_minitime1Dum Feb 05, 2012 11:40 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

a trecut o luna...
Sus In jos
http://rocksinabox.blogspot.com/
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

DUMNEZEU S-O IERTE - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: DUMNEZEU S-O IERTE   DUMNEZEU S-O IERTE - Pagina 2 Icon_minitime1Lun Feb 06, 2012 12:00 am

exact asa e, azi se implineste 1 luna de cand Ionela nu mai este printre noi.

Dumnezeu sa o ierte.

Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitator
Vizitator



DUMNEZEU S-O IERTE - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: DUMNEZEU S-O IERTE   DUMNEZEU S-O IERTE - Pagina 2 Icon_minitime1Lun Feb 06, 2012 12:09 am

bai, ziaristii astia sunt ....la ce le foloseste sa dea detalii despre modul in care moare un om ? senzationalu, fir-ar el de senzational , ca altfel nu se mai face jurnalism in Romania

in rest....Ione, ne lipsesti ....mult plange
Sus In jos
Roxanne
Roxanne
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 03/01/2011
Mesaje : 1286
Varsta : 49
Localizare : Bucuresti
feminin

DUMNEZEU S-O IERTE - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: DUMNEZEU S-O IERTE   DUMNEZEU S-O IERTE - Pagina 2 Icon_minitime1Lun Feb 06, 2012 12:10 am

nu ca asta ar aduce-o inapoi, dar macar a fost prins nemernicul ala...
Sus In jos
http://rocksinabox.blogspot.com/
atoma
atoma
Intermediar creativ
Intermediar creativ


Data de inscriere : 14/11/2011
Mesaje : 371
Varsta : 36
Localizare : Brno
feminin

DUMNEZEU S-O IERTE - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: DUMNEZEU S-O IERTE   DUMNEZEU S-O IERTE - Pagina 2 Icon_minitime1Lun Feb 06, 2012 2:26 am

Din ce a postat pe forum se vede ca a fost o persoana deosebita. Imi pare tare rau ca i s-a intamplat asta, o sa o pomenim si noi la rugaciune.
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

DUMNEZEU S-O IERTE - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: DUMNEZEU S-O IERTE   DUMNEZEU S-O IERTE - Pagina 2 Icon_minitime1Lun Feb 06, 2012 9:38 am


Dumnezeu sa o ierte. ingeras
Nico are dreptate in ce priveste relatarea stirilor de catre ziaristi, mai bine ar pune un pic de perdea......
Sus In jos

Continut sponsorizat




DUMNEZEU S-O IERTE - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: DUMNEZEU S-O IERTE   DUMNEZEU S-O IERTE - Pagina 2 Icon_minitime1

Sus In jos
 

DUMNEZEU S-O IERTE

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
decoupage :: Aleea Cafenelelor :: La taifas-
Mergi direct la: