decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  GalerieGalerie  ConectareConectare  
Te asteptam si pe tine la seminariile de decoupage
Ultimele subiecte
» Sa invatam impreuna decoupage Cap. II
Comenzi comune - Pagina 5 Icon_minitime1Joi Iul 28, 2016 3:04 am Scris de annacreatza21

» Targ Handmade si Design 21-22 Mai 2016
Comenzi comune - Pagina 5 Icon_minitime1Mier Mai 04, 2016 10:14 am Scris de mirela123

» Sunt incepatoare ce imi trebuie ?
Comenzi comune - Pagina 5 Icon_minitime1Sam Dec 05, 2015 5:44 am Scris de Artadar

» Hai sa facem cunostinta
Comenzi comune - Pagina 5 Icon_minitime1Joi Noi 12, 2015 2:54 am Scris de Ioana Chis

» Proces lacuire
Comenzi comune - Pagina 5 Icon_minitime1Joi Noi 05, 2015 8:28 pm Scris de tynatwine

» Servus !
Comenzi comune - Pagina 5 Icon_minitime1Dum Oct 11, 2015 9:34 pm Scris de Artadar

» Targ handmade 26-27 Septembrie 2015
Comenzi comune - Pagina 5 Icon_minitime1Mier Sept 09, 2015 3:47 am Scris de mirela123

» Targ handmade si design 25-26 Iulie 2015
Comenzi comune - Pagina 5 Icon_minitime1Mar Iun 30, 2015 6:13 am Scris de mirela123

» Carcoteli la o cafea - Cap. VI
Comenzi comune - Pagina 5 Icon_minitime1Dum Iun 21, 2015 9:14 am Scris de Artadar

» Inscrieri Targ handmade 16-17 Mai 2015
Comenzi comune - Pagina 5 Icon_minitime1Lun Apr 27, 2015 5:58 am Scris de craftart

» minim 5% reducere pentru membrii forumului :)
Comenzi comune - Pagina 5 Icon_minitime1Sam Mar 21, 2015 7:51 am Scris de rusuroxana

» Targ handmade Florii si Paste 4-5 Aprilie 2015
Comenzi comune - Pagina 5 Icon_minitime1Joi Mar 19, 2015 5:43 am Scris de mirela123

» Ma bucur ca existati!
Comenzi comune - Pagina 5 Icon_minitime1Joi Feb 19, 2015 9:53 am Scris de Rux

» va rog sa ma ajutati cu un sfat
Comenzi comune - Pagina 5 Icon_minitime1Mar Feb 10, 2015 10:38 pm Scris de Irinaaa

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Translate

Decoupage pe Facebook
Parteneri

Tinker coloreaza lumea

 Art & Hobby-Creativ


Tinker coloreaza lumea


Distribuiţi | 
 

 Comenzi comune

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 16  Urmatorul
AutorMesaj
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Comenzi comune - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 5 Icon_minitime1Joi Ian 12, 2012 12:28 am


Bine Nico, asteptam sa ne spui tu ce pasi urmeaza sa facem.
Sus In jos
oanatos
oanatos
Vip
Vip


Data de inscriere : 13/04/2011
Mesaje : 977
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti
feminin

Comenzi comune - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 5 Icon_minitime1Joi Ian 12, 2012 2:09 am

wow, transport 0. Bravo, nu ma asteptam la asta. Pai mai comandam si alta data bucurie
Sus In jos
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Comenzi comune - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 5 Icon_minitime1Joi Ian 12, 2012 2:14 am

pai tu ai spus cand am vb la tel ca daca ai peste 200 zlt ai transport zero si dupaia am facut eu simularea aia de comanda si-am constatat ca asa e.
ca numai eu cu Doina, depaseam cu mult 200 zlt tavalie

si daca ne iese bine aceasta comanda , peste vreo luna-doua, o sa va provoc la o comanda de hartie de orez din Italia. o am in vedere de muuuult timp dar mereu aparea altceva...de data asta , sper sa ma mobilizez mai bine.
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Comenzi comune - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 5 Icon_minitime1Joi Ian 12, 2012 2:26 am

NICOrnea a scris:


si daca ne iese bine aceasta comanda , peste vreo luna-doua, o sa va provoc la o comanda de hartie de orez din Italia.
trebuie sa iasa bine.
pai nu ne dai si noua site-ul sa vedem despre ce e vb ? na ca mi-ai starnit curiozitatea.
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Comenzi comune - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 5 Icon_minitime1Joi Ian 12, 2012 2:29 am

rabdare , draguta....rabdare...
Sus In jos
Roxanne
Roxanne
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 03/01/2011
Mesaje : 1286
Varsta : 49
Localizare : Bucuresti
feminin

Comenzi comune - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 5 Icon_minitime1Joi Ian 12, 2012 2:32 am

Miky si rabdarea... tavalie
Sus In jos
http://rocksinabox.blogspot.com/
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Comenzi comune - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 5 Icon_minitime1Joi Ian 12, 2012 2:34 am

Roxanne a scris:
Miky si rabdarea... tavalie

cine cunoaste stie :600869:
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Comenzi comune - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 5 Icon_minitime1Joi Ian 12, 2012 3:57 am

GATA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

am platit factura.....cu 2 colege de la plati valuta si multe transpiratii tavalie ca n-am fost scutita de "aventuri " ( ba nu aveam nr de factura, ba selectasem comision gresit, ba una, ba alta...) am reusit !!!!!!!!!!!!!!!

am obtinut un curs de 1 zlt = 1 ron ....mie personal, nu mi s-a perceput niciun fel de comision....sa speram ca nici beneficiarului nu-i va lua nimic banca lui si va ramane aceeasi suma totala de 2016.14 zlt = 2016.14 ron

am sa va pastrez banutii in cont, pana vad daca "urla" beneficiarul ca i s-ar fi perceput vreun comision sau nu . Daca i s-a perceput o sa impartim cat mai avem sa-i dam la cate persoane am fost....presupun ca va veni ff putin de om.

Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Comenzi comune - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 5 Icon_minitime1Joi Ian 12, 2012 9:38 am


Lasa banii acolo poate punem de o alta comanda......... :600869:
Sus In jos
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Comenzi comune - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 5 Icon_minitime1Joi Ian 12, 2012 8:35 pm

din partea mea, va mai dura ceva timp pana la o noua investitie....asa ca...daca se pune de o alta comanda, in cel putin 2 luni de acum inainte, repartizez banii fiecaruia...i'm out roade unghiile
Sus In jos
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Comenzi comune - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 5 Icon_minitime1Lun Ian 16, 2012 9:55 pm

bai, deci eu cedez cu nervii ....

le-am dat mail aseara sa-mi spuna in cat timp va ajunge comanda si daca au expediat-o si iata raspunsul lor :
"
Hello

Thanks for your message. The cost your order and shipment is 564,17 Euro.
After the payment we send the goods. "

le-am raspuns cu multe semne de intrebare sa ma lamureasca asupra problemei.....daca continua sa sustina ca avem de platit suma aia , eu le cer toti banii inapoi 2016.14 zlt si-mi bag picioarele in ea de comanda si-n ei de polonezi.
asa ceva eu n-am patit cu nimeni, si-am comandat si din America, si din Germania, si din Austria si din Franta.
sunt niste cretini .
Sus In jos
Roxanne
Roxanne
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 03/01/2011
Mesaje : 1286
Varsta : 49
Localizare : Bucuresti
feminin

Comenzi comune - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 5 Icon_minitime1Lun Ian 16, 2012 9:59 pm

adica 100 eur transportul???

auzi dar tu nu ai nicio confirmare scrisa de dupa comanda in care scrie clar TRANSPORT ZERO, ca sa le-o bagi in ochi??
Sus In jos
http://rocksinabox.blogspot.com/
oanatos
oanatos
Vip
Vip


Data de inscriere : 13/04/2011
Mesaje : 977
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti
feminin

Comenzi comune - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 5 Icon_minitime1Lun Ian 16, 2012 10:12 pm

Nico, eu cred ca e o neintelegere. Probabil nu le-au intrat inca banutii
Sus In jos
Roxanne
Roxanne
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 03/01/2011
Mesaje : 1286
Varsta : 49
Localizare : Bucuresti
feminin

Comenzi comune - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 5 Icon_minitime1Lun Ian 16, 2012 10:15 pm

mai n-aveau cum sa nu le intre dupa atitea zile, ca doar sintem in anul de gratie 2012, tranzactiile se fac rapid
poate sint chiori si nu-i vad, asta-i altceva

Nico nu mai bine pui tu mina pe telefon si-i suni?
Sus In jos
http://rocksinabox.blogspot.com/
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Comenzi comune - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 5 Icon_minitime1Lun Ian 16, 2012 10:16 pm

binenteles ca am scris...lasa-i sa vad ce-mi raspund.

am vb cu Oana si mi-a zis ca e posibil ca alora sa nu le fi intrat banii
Sus In jos
Roxanne
Roxanne
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 03/01/2011
Mesaje : 1286
Varsta : 49
Localizare : Bucuresti
feminin

Comenzi comune - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 5 Icon_minitime1Lun Ian 16, 2012 10:18 pm

bai eu nu cred asta cu ne-intratul banilor
sa nu-i vada in contabilitate da, e posibil
Sus In jos
http://rocksinabox.blogspot.com/
oanatos
oanatos
Vip
Vip


Data de inscriere : 13/04/2011
Mesaje : 977
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti
feminin

Comenzi comune - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 5 Icon_minitime1Lun Ian 16, 2012 10:19 pm

Rox, platile externe dureaza 2-3 zile lucratoare indiferent unde ii trimiti. Teoretic au intrat insa nu cred ca au verificat contul.
Sus In jos
Roxanne
Roxanne
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 03/01/2011
Mesaje : 1286
Varsta : 49
Localizare : Bucuresti
feminin

Comenzi comune - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 5 Icon_minitime1Lun Ian 16, 2012 10:23 pm

asta zic si eu, astia nu vad banii
probabil nu au asa multe plati externe...
Sus In jos
http://rocksinabox.blogspot.com/
oanatos
oanatos
Vip
Vip


Data de inscriere : 13/04/2011
Mesaje : 977
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti
feminin

Comenzi comune - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 5 Icon_minitime1Lun Ian 16, 2012 10:28 pm

cu siguranta nu au. Marea majoritate prefera plata prin paypal deoarece este online, te scuteste de drumuri la banca sau plati pe fastbanking, nu iti divulgi informatii bancare importante, nu trebuie sa ai conturi deschise in zeci de valute, etc. In plus ca si costuri sunt tot cam acolo. Nico a ales varianta asta deoarece nu avea cont pe paypal si deoarece lucreaza in sistemul bancar si beneficiaza de anumite facilitati (reduceri sau chiar lipsa comisioane bancare la diverse tranzactii).
Sus In jos
oanatos
oanatos
Vip
Vip


Data de inscriere : 13/04/2011
Mesaje : 977
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti
feminin

Comenzi comune - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 5 Icon_minitime1Lun Ian 16, 2012 10:30 pm

eu chiar cred ca e vorba de o neintelegere. Eu am platit prin paypal si nu am avut probleme cu ei. In plus, coletul a ajuns destul de repede. dansuri
Sus In jos
Roxanne
Roxanne
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 03/01/2011
Mesaje : 1286
Varsta : 49
Localizare : Bucuresti
feminin

Comenzi comune - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 5 Icon_minitime1Lun Ian 16, 2012 10:31 pm

da, clar
eu as pune mina pe telefon si i-as suna...
Sus In jos
http://rocksinabox.blogspot.com/
oanatos
oanatos
Vip
Vip


Data de inscriere : 13/04/2011
Mesaje : 977
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti
feminin

Comenzi comune - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 5 Icon_minitime1Lun Ian 16, 2012 10:32 pm

pai nu prea ai cu cine sa te intelegi. Nu cred ca stiu ft multa engleza. Nico, vrei sa-i sun eu? Macar vedem ce zic
Sus In jos
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Comenzi comune - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 5 Icon_minitime1Lun Ian 16, 2012 10:36 pm

suna-i Oana...am avut o comanda de 2016.14 zlt , facuta prin ordin de plata in valuta , Nicoleta Cornea
Sus In jos
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Comenzi comune - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 5 Icon_minitime1Lun Ian 16, 2012 11:03 pm

mi-au raspuns :

Hello

Sorry for mistake. Today we send the goods

a inceput inima sa bata iar tavalie
Sus In jos
oanatos
oanatos
Vip
Vip


Data de inscriere : 13/04/2011
Mesaje : 977
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti
feminin

Comenzi comune - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 5 Icon_minitime1Lun Ian 16, 2012 11:20 pm

Bine ca nu au raspuns la telefon. OK. Era de asteptat bucurie
Sus In jos

Continut sponsorizat




Comenzi comune - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 5 Icon_minitime1

Sus In jos
 

Comenzi comune

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 5 din 16Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 16  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
decoupage :: Galeria membrilor :: Bazar/ Cumpar/ Schimb-
Mergi direct la: