decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  GalerieGalerie  ConectareConectare  
Te asteptam si pe tine la seminariile de decoupage
Ultimele subiecte
» Sa invatam impreuna decoupage Cap. II
Sa invatam impreuna decoupage  Cap. II - Pagina 6 Icon_minitime1Joi Iul 28, 2016 3:04 am Scris de annacreatza21

» Targ Handmade si Design 21-22 Mai 2016
Sa invatam impreuna decoupage  Cap. II - Pagina 6 Icon_minitime1Mier Mai 04, 2016 10:14 am Scris de mirela123

» Sunt incepatoare ce imi trebuie ?
Sa invatam impreuna decoupage  Cap. II - Pagina 6 Icon_minitime1Sam Dec 05, 2015 5:44 am Scris de Artadar

» Hai sa facem cunostinta
Sa invatam impreuna decoupage  Cap. II - Pagina 6 Icon_minitime1Joi Noi 12, 2015 2:54 am Scris de Ioana Chis

» Proces lacuire
Sa invatam impreuna decoupage  Cap. II - Pagina 6 Icon_minitime1Joi Noi 05, 2015 8:28 pm Scris de tynatwine

» Servus !
Sa invatam impreuna decoupage  Cap. II - Pagina 6 Icon_minitime1Dum Oct 11, 2015 9:34 pm Scris de Artadar

» Targ handmade 26-27 Septembrie 2015
Sa invatam impreuna decoupage  Cap. II - Pagina 6 Icon_minitime1Mier Sept 09, 2015 3:47 am Scris de mirela123

» Targ handmade si design 25-26 Iulie 2015
Sa invatam impreuna decoupage  Cap. II - Pagina 6 Icon_minitime1Mar Iun 30, 2015 6:13 am Scris de mirela123

» Carcoteli la o cafea - Cap. VI
Sa invatam impreuna decoupage  Cap. II - Pagina 6 Icon_minitime1Dum Iun 21, 2015 9:14 am Scris de Artadar

» Inscrieri Targ handmade 16-17 Mai 2015
Sa invatam impreuna decoupage  Cap. II - Pagina 6 Icon_minitime1Lun Apr 27, 2015 5:58 am Scris de craftart

» minim 5% reducere pentru membrii forumului :)
Sa invatam impreuna decoupage  Cap. II - Pagina 6 Icon_minitime1Sam Mar 21, 2015 7:51 am Scris de rusuroxana

» Targ handmade Florii si Paste 4-5 Aprilie 2015
Sa invatam impreuna decoupage  Cap. II - Pagina 6 Icon_minitime1Joi Mar 19, 2015 5:43 am Scris de mirela123

» Ma bucur ca existati!
Sa invatam impreuna decoupage  Cap. II - Pagina 6 Icon_minitime1Joi Feb 19, 2015 9:53 am Scris de Rux

» va rog sa ma ajutati cu un sfat
Sa invatam impreuna decoupage  Cap. II - Pagina 6 Icon_minitime1Mar Feb 10, 2015 10:38 pm Scris de Irinaaa

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Translate

Decoupage pe Facebook
Parteneri

Tinker coloreaza lumea

 Art & Hobby-Creativ


Tinker coloreaza lumea


Distribuiţi | 
 

 Sa invatam impreuna decoupage Cap. II

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Urmatorul
AutorMesaj
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 42
Localizare : Braila
feminin

Sa invatam impreuna decoupage  Cap. II - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Sa invatam impreuna decoupage Cap. II   Sa invatam impreuna decoupage  Cap. II - Pagina 6 Icon_minitime1Vin Mai 20, 2011 1:14 am

gty a scris:

-exista o pasta decapanta
asa se cheama? pasta decapanta? sa nu ma fac de cacao cand intreb la magazin rusinos
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Sa invatam impreuna decoupage  Cap. II - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Sa invatam impreuna decoupage Cap. II   Sa invatam impreuna decoupage  Cap. II - Pagina 6 Icon_minitime1Vin Mai 20, 2011 1:48 am

Florin, esti sigur ca se poate folosi si in cazul lacului?! Eu stiam doar de decapanta pentru vopsea sau chiar si pentru rugina... Ceva concret?!
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Sa invatam impreuna decoupage  Cap. II - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Sa invatam impreuna decoupage Cap. II   Sa invatam impreuna decoupage  Cap. II - Pagina 6 Icon_minitime1Vin Mai 20, 2011 2:17 am

este de la " POLICOLOR " cu numele de Decanol super
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 42
Localizare : Braila
feminin

Sa invatam impreuna decoupage  Cap. II - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Sa invatam impreuna decoupage Cap. II   Sa invatam impreuna decoupage  Cap. II - Pagina 6 Icon_minitime1Lun Iun 13, 2011 4:11 am

va rog sa ma lamuriti cu o problema ca sunt un pic in ceata.
cum se lucreaza cu stampila de silicon, ma tot uit si nu imi dau seama cum, aveti idee ? sos
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 42
Localizare : Braila
feminin

Sa invatam impreuna decoupage  Cap. II - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Sa invatam impreuna decoupage Cap. II   Sa invatam impreuna decoupage  Cap. II - Pagina 6 Icon_minitime1Mar Iul 19, 2011 2:41 am

am descoperit pe net o vopsea cu efect de gheata , uite aici cum arata - [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

cautati in catalog la pagina 790
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Sa invatam impreuna decoupage  Cap. II - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Sa invatam impreuna decoupage Cap. II   Sa invatam impreuna decoupage  Cap. II - Pagina 6 Icon_minitime1Mar Iul 19, 2011 4:28 am


Interesant, dar cum putem sa facem comanda si cat costa, ca eu nu am vazut pretul.
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 42
Localizare : Braila
feminin

Sa invatam impreuna decoupage  Cap. II - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Sa invatam impreuna decoupage Cap. II   Sa invatam impreuna decoupage  Cap. II - Pagina 6 Icon_minitime1Mar Iul 19, 2011 4:38 am

asta nu mai stiu
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Sa invatam impreuna decoupage  Cap. II - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Sa invatam impreuna decoupage Cap. II   Sa invatam impreuna decoupage  Cap. II - Pagina 6 Icon_minitime1Mar Aug 23, 2011 9:05 pm

:sSig_hi: va rog sa ma ajutati cu un sfat. 19 In multe tutoriale am vazut ca servetelul se rupe cu mana sau cu pensula pe langa model. Eu l-am decupat intotdeauna oricat de greu a fost modelul si ma intreb marginile care raman de la servetel se acopera cu vopsea?
Imi place sa iasa in evidenta doar modelul.
Poate e stupida intrebarea mea pentru voi, dar voi sigur ati lucrat si asa si va rog sa-mi spuneti cum pierd marginile ca sa nu se vada deloc, deloc? Banuiesc ca doar acoperind cu culoare. Sincer nu am incercat sa rup servetelul pentru ca nu prea mai am din unele materiale si n-as vrea sa le irosesc. Dar am un model de servetel greu de decupat si as vrea sa-l folosesc si ar merge prin metoda asta.
Sus In jos
Roxanne
Roxanne
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 03/01/2011
Mesaje : 1286
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti
feminin

Sa invatam impreuna decoupage  Cap. II - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Sa invatam impreuna decoupage Cap. II   Sa invatam impreuna decoupage  Cap. II - Pagina 6 Icon_minitime1Mar Aug 23, 2011 9:09 pm

dspataru a scris:
:sSig_hi: va rog sa ma ajutati cu un sfat. 19 In multe tutoriale am vazut ca servetelul se rupe cu mana sau cu pensula pe langa model. Eu l-am decupat intotdeauna oricat de greu a fost modelul si ma intreb marginile care raman de la servetel se acopera cu vopsea?
Imi place sa iasa in evidenta doar modelul.
Poate e stupida intrebarea mea pentru voi, dar voi sigur ati lucrat si asa si va rog sa-mi spuneti cum pierd marginile ca sa nu se vada deloc, deloc? Banuiesc ca doar acoperind cu culoare. Sincer nu am incercat sa rup servetelul pentru ca nu prea mai am din unele materiale si n-as vrea sa le irosesc. Dar am un model de servetel greu de decupat si as vrea sa-l folosesc si ar merge prin metoda asta.
Da, majoritatea vopselurilor acrilice au puterea de a acoperi lacul-adeziv dat peste servetel, nu-ti face probleme. Eu am o pensula ffff subtire cu care conturez cu vopsea in jurul servetelului, ca sa nu ma chinui excesiv cu decupatul.

Aici de ex. am folosit la greu aceasta metoda:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Succes!
Sus In jos
http://rocksinabox.blogspot.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Sa invatam impreuna decoupage  Cap. II - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Sa invatam impreuna decoupage Cap. II   Sa invatam impreuna decoupage  Cap. II - Pagina 6 Icon_minitime1Mar Aug 23, 2011 9:27 pm

Ce frumos! Intr-adevar nu se vede deloc. Multumesc Roxana.
La coditele florilor mi-era cel mai greu cu decupatul. Daca reusesc , nu ma mai chinui la detalii. M-ai incurajat, acum trec la treaba. Thank You
Sus In jos
Roxanne
Roxanne
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 03/01/2011
Mesaje : 1286
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti
feminin

Sa invatam impreuna decoupage  Cap. II - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Sa invatam impreuna decoupage Cap. II   Sa invatam impreuna decoupage  Cap. II - Pagina 6 Icon_minitime1Mar Aug 23, 2011 9:29 pm

O pensula foarte foarte subtire e de milioane blink eye

Nu ai pt ce prieteni
Sus In jos
http://rocksinabox.blogspot.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Sa invatam impreuna decoupage  Cap. II - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Sa invatam impreuna decoupage Cap. II   Sa invatam impreuna decoupage  Cap. II - Pagina 6 Icon_minitime1Mier Aug 24, 2011 3:49 am

Roxana iti multumesc inca de o mie de ori. Am reusit! bucurie Si nu se vede deloc unde e servetel! O sa-i fac poza si o postez ..maine ca trebuie sa termin ce am inceput. Sunt asa de fericita. imbratisare sarut
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 42
Localizare : Braila
feminin

Sa invatam impreuna decoupage  Cap. II - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Sa invatam impreuna decoupage Cap. II   Sa invatam impreuna decoupage  Cap. II - Pagina 6 Icon_minitime1Mier Aug 24, 2011 4:47 am

eu sunt curioasa sa vad ce faci. abia astept maine. prieteni
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Sa invatam impreuna decoupage  Cap. II - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Sa invatam impreuna decoupage Cap. II   Sa invatam impreuna decoupage  Cap. II - Pagina 6 Icon_minitime1Vin Aug 26, 2011 2:52 am

sos Va rog sa ma ajutati. E prima oara cand folosesc lacul de crapare bicomponent de la pentart. Intrebarea mea este in ce imi curat pensulele dupa folosirea lui? Nu vad nicaieri sa specifice daca e pe baza de solvent sau apa. 19
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Sa invatam impreuna decoupage  Cap. II - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Sa invatam impreuna decoupage Cap. II   Sa invatam impreuna decoupage  Cap. II - Pagina 6 Icon_minitime1Vin Aug 26, 2011 4:41 am

Si eu folosesc lacul bicomponent de la pentart si am spalat pensulele in apa.
Iti sugerez ca in cazul in care nu ai o anumita informatie pe produs, sa cauti la descrierea acestuia din magazinul online.
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Sa invatam impreuna decoupage  Cap. II - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Sa invatam impreuna decoupage Cap. II   Sa invatam impreuna decoupage  Cap. II - Pagina 6 Icon_minitime1Vin Aug 26, 2011 4:50 am

multumesc Ionela trandafir
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 42
Localizare : Braila
feminin

Sa invatam impreuna decoupage  Cap. II - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Sa invatam impreuna decoupage Cap. II   Sa invatam impreuna decoupage  Cap. II - Pagina 6 Icon_minitime1Vin Aug 26, 2011 5:27 am

cum a spus si ionela mai sus - in apa. dupa ce termin ce am de facut , le spal pe toate pe care le-am folosit cu apa si sapun.
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Sa invatam impreuna decoupage  Cap. II - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Sa invatam impreuna decoupage Cap. II   Sa invatam impreuna decoupage  Cap. II - Pagina 6 Icon_minitime1Mier Aug 31, 2011 3:07 am

Loredana a scris:
Astazi mi-am cumparat jucariile: un set maaare de culori acrilice, adeziv, lac, grund, pensule, buretei, niste hartie (cam uratica - aici trebuie sa fac o comanda).
O farfurie alba opal, o scrumiera si o carafa din sticla - o cruce mare, si m-apuc!

Sunt putin incurcata pentru ca n-am gasit produse de la firmele despre care se tot vorbeste aici - ci de la Decopatch. Sper sa fie la fel de bune ca cele recomandate (oricum, sunt dublu de scumpe, dar n-am avut rabdare sa astept.)
Acum, primele intrebari dintr-un lung sir: pe farfuria de portelan mai trebuie sa dau cu ceva inainte de a lipi hartia, sau e suficient s-o degresez doar cu alcool?
Multumesc!
Ai facut ceva achizitii, fata draga!
Parerea mea ca ar trebui sa nu te apuci de portelan sau sticla din prima. Sunt suprafete pe care se lucreaza mai greu si necesita mai multa practica.
Lemnul este cea mai indicata suprafata pentru inceput si sunt sigura ca ai prin casa un tocator de care te poti lipsi sau o rama ...
Daca vrei totusi sa incerci farfuria, eu as zice ca dupa degresare sa dai cu grund pentru ca nu mai aluneca asa usor materialul desi, fiind vorba de hartie decoupage, lucrurile sunt putin mai diferite fata de lucrul cu servetel.
Sa mai auzim si alte pareri, totusi...
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Sa invatam impreuna decoupage  Cap. II - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Sa invatam impreuna decoupage Cap. II   Sa invatam impreuna decoupage  Cap. II - Pagina 6 Icon_minitime1Mier Aug 31, 2011 3:15 am

Multumesc, Ionela!
Uite, de aia e buna familia asta - in nepriceperea mea, m-am gandit ca e mai simplu cu sticla.
Tocator avem - dar m-a debusolat secventa cu smirghelu'.
Servetelele cred ca sunt deja pentru premianti - de aia m-am gandit la hartie.
Oricum, in aceasta prima (si sper nu si ultima) faza, voi apela la o "tehnica" de la periferia acestei arte: voi imbraca toata farfuria, ca sa vad cum se comporta lipiciurile - si abia apoi ma bag in rafinamente decupate.

Editez sa-ti spun ca am vazut intr-unul din magazinele partenere (Complex) ceasuri din sticla (intrebai undeva, si tocmai ce-mi cautam si eu) - adica discuri si patrate transparente cu gaura, fara mecanism (de care personal ma pot lipsi, iubesc obiectul, dar ii detest functionalitatea).
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Sa invatam impreuna decoupage  Cap. II - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Sa invatam impreuna decoupage Cap. II   Sa invatam impreuna decoupage  Cap. II - Pagina 6 Icon_minitime1Mier Aug 31, 2011 3:42 am

Draga mea, te rog fa o proba pe orice vrei tu inainte de toate.
Cel mai greu este sa lucrezi cu o foaie mare, sa acoperi toata suprafata. Incepe cu un motiv mic, o floare sau orice altceva. In afara faptului ca vei strica multa cantitate de 'lipiciuri' si, dincolo era mai ieftin, risti sa faci cute multe si nu vreau sa fii dezamagita din prima...
Vor fi probleme si pentru ca nu este o suprafata perfect plata, deci trebuie taiat in raze cand aplici. Sper ca intelegi cam ce ma chinui eu sa te conving.
Daca lemnul nu este prea poros sau cu ceva denivelari, nu trebuie sa lucrezi cu 'smirghel'.
Pentru probele initiale incearca sa simplifici pasii.
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Sa invatam impreuna decoupage  Cap. II - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Sa invatam impreuna decoupage Cap. II   Sa invatam impreuna decoupage  Cap. II - Pagina 6 Icon_minitime1Mier Aug 31, 2011 5:52 am

Transmitem de la fata locului:
Am degresat farfuria (din portelan alb fin), am dat cu adeziv, am aplicat hartia, am dat cu adeziv.
S-a intins relativ bine (aici m-a ajutat imprimeul - imita o marmura, deci micile imperfectiuni nu se vad. Este posibil sa fie si vreo bulisoara de aer pe undeva - care poate va lucra in timp - dar asta e). Pentru ca mi s-a parut cam terna, mi-am rotit ochii prin casa si am gasit o hartie in care am primit flori, asa ca am decupat o floarea-soarelui si am altoit-o cu adeziv. Nu prea se pupa cu restul - dar am vrut sa vad cum functioneaza lipirile.
Apoi i-am dat lac final - si astept o ora sa-i mai aplic un rand. Nu cred ca ar mai fi nevoie - si adezivul este oarecum lucios, dar vreau sa vad cum lucreaza.

Pagube colaterale: am suspendat operatiunea Zacusca (si maine e o zi), iar pentru cina am comandat pizza (am declarat ritos familiei ca nu pot fi si artista, si gospodina - deci...) jos palaria
Multumesc pentru sprijin! Incerc sa vad daca ma descurc cu atasat poze, si apoi vin cu obectu' la judecata.


Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 42
Localizare : Braila
feminin

Sa invatam impreuna decoupage  Cap. II - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Sa invatam impreuna decoupage Cap. II   Sa invatam impreuna decoupage  Cap. II - Pagina 6 Icon_minitime1Mier Aug 31, 2011 6:18 am

loredana esti chiar indrazneata daca incepi pe portelan si lipesti suprafete mari de hartie sau servetel aplauda
sunt curioasa ce iti va iesi.
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Sa invatam impreuna decoupage  Cap. II - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Sa invatam impreuna decoupage Cap. II   Sa invatam impreuna decoupage  Cap. II - Pagina 6 Icon_minitime1Mier Aug 31, 2011 8:23 am

Da, indrazneala nepriceputului!

In linii mari - nu arata jalnic. Are ceva cute care mai mult se simt decat se vad (v-am spus, m-a ajutat hartia), dar macar stiu de unde mi s-au tras (am pus prea mult adeziv acolo, si cand am dat cu pensula s-a "mobilizat" si hartia).
Fac maine poze, la lumina zilei (am incercat acum, dar luceste rau cu blit).
Maine incerc pe un suport transparent, chiar daca hartia pe care am gasit-o este cam opaca (imi voi comanda servetele si hartie de orez).
Multumesc mult!
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Sa invatam impreuna decoupage  Cap. II - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Sa invatam impreuna decoupage Cap. II   Sa invatam impreuna decoupage  Cap. II - Pagina 6 Icon_minitime1Mier Aug 31, 2011 5:58 pm

Loredana, abia astept sa vad ce a iesit!
Nu cumpara servetele inca, iti aduc eu cand trec spre capitala, probabil sambata.
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Sa invatam impreuna decoupage  Cap. II - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Sa invatam impreuna decoupage Cap. II   Sa invatam impreuna decoupage  Cap. II - Pagina 6 Icon_minitime1Mier Aug 31, 2011 9:08 pm

Multumesc, te astept cu drag!
Ma duc sa citesc la poze, sa-mi fac opera publica!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos

Continut sponsorizat




Sa invatam impreuna decoupage  Cap. II - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Sa invatam impreuna decoupage Cap. II   Sa invatam impreuna decoupage  Cap. II - Pagina 6 Icon_minitime1

Sus In jos
 

Sa invatam impreuna decoupage Cap. II

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 6 din 11Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
decoupage :: Coltul membrilor forumului :: Intrebari, sfaturi de la si pentru pasionatii de decoupage-
Mergi direct la: