decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  GalerieGalerie  ConectareConectare  
Te asteptam si pe tine la seminariile de decoupage
Ultimele subiecte
» Sa invatam impreuna decoupage Cap. II
Bine v-am gasit Icon_minitime1Joi Iul 28, 2016 3:04 am Scris de annacreatza21

» Targ Handmade si Design 21-22 Mai 2016
Bine v-am gasit Icon_minitime1Mier Mai 04, 2016 10:14 am Scris de mirela123

» Sunt incepatoare ce imi trebuie ?
Bine v-am gasit Icon_minitime1Sam Dec 05, 2015 5:44 am Scris de Artadar

» Hai sa facem cunostinta
Bine v-am gasit Icon_minitime1Joi Noi 12, 2015 2:54 am Scris de Ioana Chis

» Proces lacuire
Bine v-am gasit Icon_minitime1Joi Noi 05, 2015 8:28 pm Scris de tynatwine

» Servus !
Bine v-am gasit Icon_minitime1Dum Oct 11, 2015 9:34 pm Scris de Artadar

» Targ handmade 26-27 Septembrie 2015
Bine v-am gasit Icon_minitime1Mier Sept 09, 2015 3:47 am Scris de mirela123

» Targ handmade si design 25-26 Iulie 2015
Bine v-am gasit Icon_minitime1Mar Iun 30, 2015 6:13 am Scris de mirela123

» Carcoteli la o cafea - Cap. VI
Bine v-am gasit Icon_minitime1Dum Iun 21, 2015 9:14 am Scris de Artadar

» Inscrieri Targ handmade 16-17 Mai 2015
Bine v-am gasit Icon_minitime1Lun Apr 27, 2015 5:58 am Scris de craftart

» minim 5% reducere pentru membrii forumului :)
Bine v-am gasit Icon_minitime1Sam Mar 21, 2015 7:51 am Scris de rusuroxana

» Targ handmade Florii si Paste 4-5 Aprilie 2015
Bine v-am gasit Icon_minitime1Joi Mar 19, 2015 5:43 am Scris de mirela123

» Ma bucur ca existati!
Bine v-am gasit Icon_minitime1Joi Feb 19, 2015 9:53 am Scris de Rux

» va rog sa ma ajutati cu un sfat
Bine v-am gasit Icon_minitime1Mar Feb 10, 2015 10:38 pm Scris de Irinaaa

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Translate

Decoupage pe Facebook
Parteneri

Tinker coloreaza lumea

 Art & Hobby-Creativ


Tinker coloreaza lumea


Distribuiţi | 
 

 Bine v-am gasit

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
handmadebyhari
handmadebyhari
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 14/03/2013
Mesaje : 195
Varsta : 47
Localizare : Bucuresti
feminin

Bine v-am gasit Empty
MesajSubiect: Bine v-am gasit   Bine v-am gasit Icon_minitime1Vin Mar 15, 2013 8:52 am

Buna seara si bine v-am gasit.
Ce pot sa spun despre mine? Ma numesc Henriette, dar mi se spune Henri. Am descoperit decoupage-ul in urma cu vreo doi ani cand am inceput timid, am facut o lunga pauza timp in care m-am rezumat in a admira lucrarile altora si, de anul trecut de prin octombrie am reinceput lucrul. Incerc sa invat cat pot de mult despre aceasta tehnica- ca pentru toata lumea, youtube si goagal sunt de baza :) si sper ca un hobby sa se transforme incet intr-o mica afacere. Pe langa decoupage, am inceput anul si cu un blog de care sunt foarte mandra pentru ca e facut cu manutele astea doua desi sunt anti-talent in ale tehnicii :) (sper sa invat cum sa il imbunatatesc) si mai incerc sa invat cum sa stapanesc si aparatul foto pentru a putea posta niste poze cat mai decente ale lucrarilor :).
V-am descoperit si m-am inscris pentru ca un astfel de loc iti da sentimentul apartenetei la un grup ce impartaseste aceleasi pasiuni si sper sa invat cat mai multe de la cei mai experimentati de aici. De aceea nu ezitati sa imi criticati lucrarile, blogul (daca imi va fi permis sa postez adresa) si sa imi impartasiti parerea voastra cu privire la ceea ce fac.
Va doresc o seara minunata si spor la servetelit :)
Sus In jos
http://hbhdeco.blogspot.com/
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Bine v-am gasit Empty
MesajSubiect: Re: Bine v-am gasit   Bine v-am gasit Icon_minitime1Vin Mar 15, 2013 9:26 am

Bine ai venit Henriette, am sa vizitez blogul tau....daca ne dai adresa lui.... imbratisare
Sus In jos
handmadebyhari
handmadebyhari
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 14/03/2013
Mesaje : 195
Varsta : 47
Localizare : Bucuresti
feminin

Bine v-am gasit Empty
MesajSubiect: Re: Bine v-am gasit   Bine v-am gasit Icon_minitime1Vin Mar 15, 2013 10:16 am

multumesc frumos :)

blogul meu este [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
aici se gasesc lucrarile de pana acum (de la inceputuri pana in prezent :)). mai am cateva cutiute in lucru pe care sper sa le si termin anul acesta :) si le voi posta in sectiunea Lucrarile noastre (sper ca am retinut corect).
astept critici :)

(adresa blogului apare scrisa cu litere mari- oare de ce?)
Sus In jos
http://hbhdeco.blogspot.com/
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Bine v-am gasit Empty
MesajSubiect: Re: Bine v-am gasit   Bine v-am gasit Icon_minitime1Vin Mar 15, 2013 10:43 am

Am vizitat blogul tau si am ramas placut surprinsa.
Esti o adevarata artista, asa ca nu trebuie sa fii modesta....ai lucrari frumoase, cu diverse tehnici, felicitari.
Daca vrei sa ne arati si noua aici, parte din lucrarile tale poti sa deschizi un topic personal pe care il poti denumi cum crezi tu dar sa se deosebeasca de celelalte, la capitolulul ''Lucrarile noastre''.
Mult succes in continuare, sa realizezi noi si frumoase lucrari.... prieteni
Sus In jos
handmadebyhari
handmadebyhari
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 14/03/2013
Mesaje : 195
Varsta : 47
Localizare : Bucuresti
feminin

Bine v-am gasit Empty
MesajSubiect: Re: Bine v-am gasit   Bine v-am gasit Icon_minitime1Vin Mar 15, 2013 10:54 am

rusinos multumesc frumos Gabriela pentru aprecieri. am cate ceva in lucru si abia astept sa le finalizez pentru a vi le arata ca sa-mi spuneti cum vi se par.
am vazut pe aici lucrari care m-au lasat cu gura cascata (de doua zile bantui pe forum). abia astept sa invat de la voi cum le realizati......
ma bucur enorm ca v-am gasit
Sus In jos
http://hbhdeco.blogspot.com/
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Bine v-am gasit Empty
MesajSubiect: Re: Bine v-am gasit   Bine v-am gasit Icon_minitime1Vin Mar 15, 2013 10:59 am

Henri, inca o data bine ai venit.... imbratisare
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 42
Localizare : Braila
feminin

Bine v-am gasit Empty
MesajSubiect: Re: Bine v-am gasit   Bine v-am gasit Icon_minitime1Vin Mar 15, 2013 8:43 pm

Henri bine ai venit si ma bucur sa te cunosc.
m-am uitat pe blogul tau si am vazut lucrarile tale care sunt foarte frumoase.
as vrea sa iti dau un sfat - cand fotografiezi lucrarile anuleaza din aparatul foto functia in care iti apare data si ora cand ai facut poza, cred ca fara acele date poza ar fi mai profesionista.
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
handmadebyhari
handmadebyhari
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 14/03/2013
Mesaje : 195
Varsta : 47
Localizare : Bucuresti
feminin

Bine v-am gasit Empty
MesajSubiect: Re: Bine v-am gasit   Bine v-am gasit Icon_minitime1Sam Mar 16, 2013 4:09 am

Si eu sunt incantata de cunostinta Miky si multumesc frumos pentru aprecieri. Ehhhhhhh.....chestia cu data din poze are si o poveste. Din pacate pentru o buna perioada am avut mare nevoie sa pot fotografia cu data si cum sunt a-tehnica,dupa ce am gasit functia care imi permitea sa am si data pe poze nu am mai lasat pe nimeni sa-mi schimbe setarile. :) Dar, ai dreptate, arata foarte ciudat asa. Cum sunt batrana si putin senila :) va trebui sa imi notez undeva cum ajung sa pun data pe poze in caz ca voi mai avea nevoie si apoi sa setez aparatul pentru necesitatile de acum. Dar asta nu ar fi singura problema. Ajung sa fac pozele numai noaptea, asa ca va trebui sa ma organizez in asa fel incat sa mai pozez si pe lumina :). Of, credeam ca daca imbatranesc nu va mai trebui sa mai invat..... smulge parul
Sus In jos
http://hbhdeco.blogspot.com/
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 42
Localizare : Braila
feminin

Bine v-am gasit Empty
MesajSubiect: Re: Bine v-am gasit   Bine v-am gasit Icon_minitime1Sam Mar 16, 2013 4:52 am

tavalie
lasa, lasa ca la 36 de ani nu esti batrana, vin si eu tare din urma cu varsta.
ar fi bine sa faci pozele la lumina zilei pt ca se vad mai bine, eu numai asa le fac.
Sus In jos
http://onlyoneart.com/

Continut sponsorizat




Bine v-am gasit Empty
MesajSubiect: Re: Bine v-am gasit   Bine v-am gasit Icon_minitime1

Sus In jos
 

Bine v-am gasit

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
decoupage :: Coltul membrilor forumului :: Prezentare utilizatori-
Mergi direct la: