decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  GalerieGalerie  ConectareConectare  
Te asteptam si pe tine la seminariile de decoupage
Ultimele subiecte
» Sa invatam impreuna decoupage Cap. II
timea-curs de baza - Pagina 2 Icon_minitime1Joi Iul 28, 2016 3:04 am Scris de annacreatza21

» Targ Handmade si Design 21-22 Mai 2016
timea-curs de baza - Pagina 2 Icon_minitime1Mier Mai 04, 2016 10:14 am Scris de mirela123

» Sunt incepatoare ce imi trebuie ?
timea-curs de baza - Pagina 2 Icon_minitime1Sam Dec 05, 2015 5:44 am Scris de Artadar

» Hai sa facem cunostinta
timea-curs de baza - Pagina 2 Icon_minitime1Joi Noi 12, 2015 2:54 am Scris de Ioana Chis

» Proces lacuire
timea-curs de baza - Pagina 2 Icon_minitime1Joi Noi 05, 2015 8:28 pm Scris de tynatwine

» Servus !
timea-curs de baza - Pagina 2 Icon_minitime1Dum Oct 11, 2015 9:34 pm Scris de Artadar

» Targ handmade 26-27 Septembrie 2015
timea-curs de baza - Pagina 2 Icon_minitime1Mier Sept 09, 2015 3:47 am Scris de mirela123

» Targ handmade si design 25-26 Iulie 2015
timea-curs de baza - Pagina 2 Icon_minitime1Mar Iun 30, 2015 6:13 am Scris de mirela123

» Carcoteli la o cafea - Cap. VI
timea-curs de baza - Pagina 2 Icon_minitime1Dum Iun 21, 2015 9:14 am Scris de Artadar

» Inscrieri Targ handmade 16-17 Mai 2015
timea-curs de baza - Pagina 2 Icon_minitime1Lun Apr 27, 2015 5:58 am Scris de craftart

» minim 5% reducere pentru membrii forumului :)
timea-curs de baza - Pagina 2 Icon_minitime1Sam Mar 21, 2015 7:51 am Scris de rusuroxana

» Targ handmade Florii si Paste 4-5 Aprilie 2015
timea-curs de baza - Pagina 2 Icon_minitime1Joi Mar 19, 2015 5:43 am Scris de mirela123

» Ma bucur ca existati!
timea-curs de baza - Pagina 2 Icon_minitime1Joi Feb 19, 2015 9:53 am Scris de Rux

» va rog sa ma ajutati cu un sfat
timea-curs de baza - Pagina 2 Icon_minitime1Mar Feb 10, 2015 10:38 pm Scris de Irinaaa

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Translate

Decoupage pe Facebook
Parteneri

Tinker coloreaza lumea

 Art & Hobby-Creativ


Tinker coloreaza lumea


Distribuiţi | 
 

 timea-curs de baza

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Anonymous
Vizitator
Vizitator



timea-curs de baza - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: timea-curs de baza   timea-curs de baza - Pagina 2 Icon_minitime1Dum Iun 10, 2012 8:40 pm

Hm, uite la asta nu m-am gandit. Zici tu ce zici acolo! imbratisare Cat despre lucrari, stiu ca mai am de facut multe ba chiar am incepute unele insa din pacate nu apuc sa lucrez mai nimic in ultima vreme.
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

timea-curs de baza - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: timea-curs de baza   timea-curs de baza - Pagina 2 Icon_minitime1Lun Iun 11, 2012 6:27 am

Vremea este vinovata, te moleseste.
Sus In jos
Anonymous
Vizitator
Vizitator



timea-curs de baza - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: timea-curs de baza   timea-curs de baza - Pagina 2 Icon_minitime1Lun Iun 11, 2012 8:21 am

si ''chiriasul'' din burtica tavalie
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

timea-curs de baza - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: timea-curs de baza   timea-curs de baza - Pagina 2 Icon_minitime1Lun Iun 11, 2012 8:30 am

O, sa fie intr-un ceas bun. Ai grija in perioada asta, sa nu folosesti lac de barci, este foarte toxic. Poti sa faci lucrari la care sa folosesti lac ecologic.
Sus In jos
Anonymous
Vizitator
Vizitator



timea-curs de baza - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: timea-curs de baza   timea-curs de baza - Pagina 2 Icon_minitime1Lun Iun 11, 2012 8:31 pm

Mersi. imbratisare N-am mai lacuit nimic de ceva vreme (desi lucrarii pt concursul de reconditionare ii mai lipseste doar stratul de lac). Mersi pt sfat!
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 42
Localizare : Braila
feminin

timea-curs de baza - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: timea-curs de baza   timea-curs de baza - Pagina 2 Icon_minitime1Mar Iun 12, 2012 5:26 am

timea felicitari pentru bebe. imbratisare
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitator
Vizitator



timea-curs de baza - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: timea-curs de baza   timea-curs de baza - Pagina 2 Icon_minitime1Mier Iun 13, 2012 10:13 pm

Multumesc Miky. Thank You
Sus In jos

Continut sponsorizat




timea-curs de baza - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: timea-curs de baza   timea-curs de baza - Pagina 2 Icon_minitime1

Sus In jos
 

timea-curs de baza

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
decoupage :: Lucrarile cursantilor-
Mergi direct la: