decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  GalerieGalerie  ConectareConectare  
Te asteptam si pe tine la seminariile de decoupage
Ultimele subiecte
» Sa invatam impreuna decoupage Cap. II
Aniversarile zilei - Pagina 3 Icon_minitime1Joi Iul 28, 2016 3:04 am Scris de annacreatza21

» Targ Handmade si Design 21-22 Mai 2016
Aniversarile zilei - Pagina 3 Icon_minitime1Mier Mai 04, 2016 10:14 am Scris de mirela123

» Sunt incepatoare ce imi trebuie ?
Aniversarile zilei - Pagina 3 Icon_minitime1Sam Dec 05, 2015 5:44 am Scris de Artadar

» Hai sa facem cunostinta
Aniversarile zilei - Pagina 3 Icon_minitime1Joi Noi 12, 2015 2:54 am Scris de Ioana Chis

» Proces lacuire
Aniversarile zilei - Pagina 3 Icon_minitime1Joi Noi 05, 2015 8:28 pm Scris de tynatwine

» Servus !
Aniversarile zilei - Pagina 3 Icon_minitime1Dum Oct 11, 2015 9:34 pm Scris de Artadar

» Targ handmade 26-27 Septembrie 2015
Aniversarile zilei - Pagina 3 Icon_minitime1Mier Sept 09, 2015 3:47 am Scris de mirela123

» Targ handmade si design 25-26 Iulie 2015
Aniversarile zilei - Pagina 3 Icon_minitime1Mar Iun 30, 2015 6:13 am Scris de mirela123

» Carcoteli la o cafea - Cap. VI
Aniversarile zilei - Pagina 3 Icon_minitime1Dum Iun 21, 2015 9:14 am Scris de Artadar

» Inscrieri Targ handmade 16-17 Mai 2015
Aniversarile zilei - Pagina 3 Icon_minitime1Lun Apr 27, 2015 5:58 am Scris de craftart

» minim 5% reducere pentru membrii forumului :)
Aniversarile zilei - Pagina 3 Icon_minitime1Sam Mar 21, 2015 7:51 am Scris de rusuroxana

» Targ handmade Florii si Paste 4-5 Aprilie 2015
Aniversarile zilei - Pagina 3 Icon_minitime1Joi Mar 19, 2015 5:43 am Scris de mirela123

» Ma bucur ca existati!
Aniversarile zilei - Pagina 3 Icon_minitime1Joi Feb 19, 2015 9:53 am Scris de Rux

» va rog sa ma ajutati cu un sfat
Aniversarile zilei - Pagina 3 Icon_minitime1Mar Feb 10, 2015 10:38 pm Scris de Irinaaa

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Translate

Decoupage pe Facebook
Parteneri

Tinker coloreaza lumea

 Art & Hobby-Creativ


Tinker coloreaza lumea


Distribuiţi | 
 

 Aniversarile zilei

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Urmatorul
AutorMesaj
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Aniversarile zilei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Aniversarile zilei   Aniversarile zilei - Pagina 3 Icon_minitime1Vin Apr 15, 2011 3:27 am

Sa ne traiesti si sa infloresti !
La Multi Ani
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Aniversarile zilei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Aniversarile zilei   Aniversarile zilei - Pagina 3 Icon_minitime1Vin Apr 15, 2011 4:13 am

multumesc florin girl curtsey
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Aniversarile zilei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Aniversarile zilei   Aniversarile zilei - Pagina 3 Icon_minitime1Vin Apr 15, 2011 4:50 am

LA MULTI ANI ! Mihaela , sa fii sanatoasa si fericita si numai bine sa ti se intample in viata .
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Roxanne
Roxanne
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 03/01/2011
Mesaje : 1286
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti
feminin

Aniversarile zilei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Aniversarile zilei   Aniversarile zilei - Pagina 3 Icon_minitime1Sam Apr 16, 2011 10:02 pm

LA MULTI ANI tuturor celor cu nume de flori, sanatate multa si lumina in suflete imbratisare

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
http://rocksinabox.blogspot.com/
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Aniversarile zilei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Aniversarile zilei   Aniversarile zilei - Pagina 3 Icon_minitime1Sam Apr 16, 2011 10:40 pm

la multi ani celor care astazi va sarbatoriti ziua , sanatate si multe impliniri

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Aniversarile zilei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Aniversarile zilei   Aniversarile zilei - Pagina 3 Icon_minitime1Dum Apr 17, 2011 12:24 am

La multi ani,sarbatoritilor cu nume de flori :flower:
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Aniversarile zilei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Aniversarile zilei   Aniversarile zilei - Pagina 3 Icon_minitime1Dum Apr 17, 2011 1:24 am

LA MULTI ANI !!! , sarbatoritilor de astazi !
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Aniversarile zilei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Aniversarile zilei   Aniversarile zilei - Pagina 3 Icon_minitime1Lun Apr 25, 2011 9:55 pm

La multi ani !!! Medeira t3302

sanatate si multa fericire iti doresc
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Aniversarile zilei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Aniversarile zilei   Aniversarile zilei - Pagina 3 Icon_minitime1Mier Apr 27, 2011 11:16 pm

Astazi sarbatorim pe Roxanne si pe sotul ei pentru cei 10 ani de casatorie!
Sa va dea Domnul cat mai multe clipe frumoase impreuna si alaturi de cei doi copii!
La multi ani Roxanne!
Sunt incantata ca te cunosc nu numai virtual si iti multumesc ca mi-ai permis asta,esti o persoana minunata!
Toate gandurile mele bune pentru tine si familia ta la fel de minunata!
Sus In jos
Roxanne
Roxanne
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 03/01/2011
Mesaje : 1286
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti
feminin

Aniversarile zilei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Aniversarile zilei   Aniversarile zilei - Pagina 3 Icon_minitime1Mier Apr 27, 2011 11:59 pm

Ionela multumesc din suflet pt urari si cuvintele deosebit de frumoase imbratisare iubire
Sus In jos
http://rocksinabox.blogspot.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Aniversarile zilei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Aniversarile zilei   Aniversarile zilei - Pagina 3 Icon_minitime1Joi Apr 28, 2011 1:02 am

La cat mai multi ani cu sanatate, fericire si multe bucurii iti doresc Roxanne.
Sus In jos
Roxanne
Roxanne
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 03/01/2011
Mesaje : 1286
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti
feminin

Aniversarile zilei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Aniversarile zilei   Aniversarile zilei - Pagina 3 Icon_minitime1Joi Apr 28, 2011 3:28 am

Multumesc mult Mariuca imbratisare
Sus In jos
http://rocksinabox.blogspot.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Aniversarile zilei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Aniversarile zilei   Aniversarile zilei - Pagina 3 Icon_minitime1Joi Apr 28, 2011 5:43 am

Roxanne La Multi Ani ! cu bucurii si impliniri alaturi de cei dragi
sa-ti fie viata bogata si cu impliniri
sa traiesti trandafir
Sus In jos
rodica
rodica
Nou in bransa
Nou in bransa


Data de inscriere : 23/01/2011
Mesaje : 82
Varsta : 67
Localizare : bucuresti
feminin

Aniversarile zilei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Aniversarile zilei   Aniversarile zilei - Pagina 3 Icon_minitime1Joi Apr 28, 2011 7:52 am

Multi ani fericiti Roxi , implinirea tuturor dorintelor voastre cu sanatate si fericire.Bucurii si zile senine iti ureaza cu drag o familie fericita formata acum 33 de ani.
Sus In jos
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Aniversarile zilei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Aniversarile zilei   Aniversarile zilei - Pagina 3 Icon_minitime1Joi Apr 28, 2011 8:38 am

La multi ani Rox !!!

sa fii sanatoasa,sa ai parte de tot ce-i mai bun, fericire si implinire alaturi de minunata familie pe care o ai alaturi

Pupici
Sus In jos
Roxanne
Roxanne
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 03/01/2011
Mesaje : 1286
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti
feminin

Aniversarile zilei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Aniversarile zilei   Aniversarile zilei - Pagina 3 Icon_minitime1Joi Apr 28, 2011 8:56 pm

Multumesc din suflet Florin, Rodica si Nico, mi-au facut o mare placere urarile voastre iubire
Sus In jos
http://rocksinabox.blogspot.com/
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Aniversarile zilei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Aniversarile zilei   Aniversarile zilei - Pagina 3 Icon_minitime1Mier Mai 04, 2011 6:41 pm

Biencutz - La multi ani !!! sa fi sanatoasa si fericita alaturi de cei dragi tie t3302
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Aniversarile zilei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Aniversarile zilei   Aniversarile zilei - Pagina 3 Icon_minitime1Mier Mai 04, 2011 7:23 pm

La multi ani! Biencutz. sa fii sanatoasa, fericita si iubita.
Sus In jos
rodica
rodica
Nou in bransa
Nou in bransa


Data de inscriere : 23/01/2011
Mesaje : 82
Varsta : 67
Localizare : bucuresti
feminin

Aniversarile zilei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: biencuta   Aniversarile zilei - Pagina 3 Icon_minitime1Mier Mai 04, 2011 7:40 pm

La multi ani ,cu sanatate si sa ai noroc la toate.


Ultima editare efectuata de catre rodica in Mier Mai 04, 2011 7:52 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
rodica
rodica
Nou in bransa
Nou in bransa


Data de inscriere : 23/01/2011
Mesaje : 82
Varsta : 67
Localizare : bucuresti
feminin

Aniversarile zilei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Aniversarile zilei   Aniversarile zilei - Pagina 3 Icon_minitime1Mier Mai 04, 2011 7:49 pm

Mai unde ziceati ce e functia aceea Edit.? ca azi e ziua barbatului si vreau sa-i urez lui Florin sa i se indeplineasca tot ce-si doreste , sa aiba noroc si sanatate. La multi ani ! Ah, o vazui pina lla urma ,Scuze
Sus In jos
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Aniversarile zilei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Aniversarile zilei   Aniversarile zilei - Pagina 3 Icon_minitime1Mier Mai 04, 2011 8:50 pm

La multi ani Biencutz !

La multi ani tuturor barbatilor,sa ne traiasca si mai ales sa ne suporte si pe mai departe tavalie

Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Aniversarile zilei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Aniversarile zilei   Aniversarile zilei - Pagina 3 Icon_minitime1Mar Mai 10, 2011 7:55 pm

La multi ani rox !!!!!!!!!!!!! t3302
sa fi sanatoasa , fericita si o viata luuuuunga alaturi de familia ta, si sa nu uit - moderare indelungataaaaaaa

La multi Ani !!!
si acum ce bem? betie
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
rodica
rodica
Nou in bransa
Nou in bransa


Data de inscriere : 23/01/2011
Mesaje : 82
Varsta : 67
Localizare : bucuresti
feminin

Aniversarile zilei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Aniversarile zilei   Aniversarile zilei - Pagina 3 Icon_minitime1Mar Mai 10, 2011 9:37 pm

Roxanei : La multi ani cu sanatate
Dumnezeu sa-ti dea de toate
Si noroc si fericire
Si numai zile senine
Cu mult drag
Sus In jos
Roxanne
Roxanne
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 03/01/2011
Mesaje : 1286
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti
feminin

Aniversarile zilei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Aniversarile zilei   Aniversarile zilei - Pagina 3 Icon_minitime1Mar Mai 10, 2011 9:55 pm

Multumesc din suflet pt urari, o mica tratatie virtuala tuturor:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
http://rocksinabox.blogspot.com/
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Aniversarile zilei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Aniversarile zilei   Aniversarile zilei - Pagina 3 Icon_minitime1Mar Mai 10, 2011 10:06 pm

La multi ani Rox !!!! imbratisare :la multi ai:

esti acasa ?

si daca nu esti,zi-ne unde tii prajiturile...mai departe,ne descurcam noi :hi,hi:
Sus In jos

Continut sponsorizat




Aniversarile zilei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Aniversarile zilei   Aniversarile zilei - Pagina 3 Icon_minitime1

Sus In jos
 

Aniversarile zilei

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 15Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
decoupage :: Aleea Cafenelelor :: La taifas-
Mergi direct la: