decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  GalerieGalerie  ConectareConectare  
Te asteptam si pe tine la seminariile de decoupage
Ultimele subiecte
» Sa invatam impreuna decoupage Cap. II
Aniversarile zilei - Pagina 9 Icon_minitime1Joi Iul 28, 2016 3:04 am Scris de annacreatza21

» Targ Handmade si Design 21-22 Mai 2016
Aniversarile zilei - Pagina 9 Icon_minitime1Mier Mai 04, 2016 10:14 am Scris de mirela123

» Sunt incepatoare ce imi trebuie ?
Aniversarile zilei - Pagina 9 Icon_minitime1Sam Dec 05, 2015 5:44 am Scris de Artadar

» Hai sa facem cunostinta
Aniversarile zilei - Pagina 9 Icon_minitime1Joi Noi 12, 2015 2:54 am Scris de Ioana Chis

» Proces lacuire
Aniversarile zilei - Pagina 9 Icon_minitime1Joi Noi 05, 2015 8:28 pm Scris de tynatwine

» Servus !
Aniversarile zilei - Pagina 9 Icon_minitime1Dum Oct 11, 2015 9:34 pm Scris de Artadar

» Targ handmade 26-27 Septembrie 2015
Aniversarile zilei - Pagina 9 Icon_minitime1Mier Sept 09, 2015 3:47 am Scris de mirela123

» Targ handmade si design 25-26 Iulie 2015
Aniversarile zilei - Pagina 9 Icon_minitime1Mar Iun 30, 2015 6:13 am Scris de mirela123

» Carcoteli la o cafea - Cap. VI
Aniversarile zilei - Pagina 9 Icon_minitime1Dum Iun 21, 2015 9:14 am Scris de Artadar

» Inscrieri Targ handmade 16-17 Mai 2015
Aniversarile zilei - Pagina 9 Icon_minitime1Lun Apr 27, 2015 5:58 am Scris de craftart

» minim 5% reducere pentru membrii forumului :)
Aniversarile zilei - Pagina 9 Icon_minitime1Sam Mar 21, 2015 7:51 am Scris de rusuroxana

» Targ handmade Florii si Paste 4-5 Aprilie 2015
Aniversarile zilei - Pagina 9 Icon_minitime1Joi Mar 19, 2015 5:43 am Scris de mirela123

» Ma bucur ca existati!
Aniversarile zilei - Pagina 9 Icon_minitime1Joi Feb 19, 2015 9:53 am Scris de Rux

» va rog sa ma ajutati cu un sfat
Aniversarile zilei - Pagina 9 Icon_minitime1Mar Feb 10, 2015 10:38 pm Scris de Irinaaa

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Translate

Decoupage pe Facebook
Parteneri

Tinker coloreaza lumea

 Art & Hobby-Creativ


Tinker coloreaza lumea


Distribuiţi | 
 

 Aniversarile zilei

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15  Urmatorul
AutorMesaj
gyongyike
gyongyike
Nou in bransa
Nou in bransa


Data de inscriere : 22/01/2012
Mesaje : 70
Varsta : 36
Localizare : lugoj
feminin

Aniversarile zilei - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Aniversarile zilei   Aniversarile zilei - Pagina 9 Icon_minitime1Dum Feb 12, 2012 10:18 pm

Adriana Thank You
un pupic am sa-i dau dar de tras de coada nu ma incumet ca inca nu mi s-au vindecat zgarieturile intrebare
imi plac foarte mult lucrarile tale, sunt :shocked: :17812: spor la cat mai multe
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 42
Localizare : Braila
feminin

Aniversarile zilei - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Aniversarile zilei   Aniversarile zilei - Pagina 9 Icon_minitime1Vin Feb 17, 2012 12:55 am

Doamna va doresc sa fiti sanatoasa, sa aveti parte numai de bucurii in viata, sa iti creasca fetitele mari si frumoase si, sa ai parte de toata dragostea din lume. A era sa uit - si spor la vanzari.

"La multi ani" Oana trandafir :smiley-23:
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Aniversarile zilei - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Aniversarile zilei   Aniversarile zilei - Pagina 9 Icon_minitime1Vin Feb 17, 2012 6:06 am

Oana ''LA MULTI ANI''!!!!!!!!!!
Sa fii sanatoasa, sa ai multe bucurii, realizari frumoase(si vanzari pe masura):

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
atoma
atoma
Intermediar creativ
Intermediar creativ


Data de inscriere : 14/11/2011
Mesaje : 371
Varsta : 36
Localizare : Brno
feminin

Aniversarile zilei - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Aniversarile zilei   Aniversarile zilei - Pagina 9 Icon_minitime1Vin Feb 17, 2012 9:09 am

La multi ani, Oana!
Iti doresc fericire, sanatate si numai bine imbratisare !
:smiley-23:
Sus In jos
oanatos
oanatos
Vip
Vip


Data de inscriere : 13/04/2011
Mesaje : 977
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti
feminin

Aniversarile zilei - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Aniversarile zilei   Aniversarile zilei - Pagina 9 Icon_minitime1Sam Feb 18, 2012 9:17 am

wow, acum am vazut urarile voastre. Multumesc fetelor imbratisare iubire Thank You
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Aniversarile zilei - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Aniversarile zilei   Aniversarile zilei - Pagina 9 Icon_minitime1Vin Mai 11, 2012 3:24 am

''LA MULTI ANI'' Rox, sa fii sanatoasa si te rugam sa-ti faci timp si pentru noi..... rusinos

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Roxanne
Roxanne
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 03/01/2011
Mesaje : 1286
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti
feminin

Aniversarile zilei - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Aniversarile zilei   Aniversarile zilei - Pagina 9 Icon_minitime1Vin Mai 11, 2012 11:53 pm

Multumesc din suflet Gabi imbratisare

Asa de ciuda imi este ca nu-mi mai gasesc timp pentru decoupage... Dar ma gindesc serios sa fac o schimbare in viata mea care sa-mi permita sa ma intorc la pasiuni si sa nu mai fie serviciul pe primul plan.
Sus In jos
http://rocksinabox.blogspot.com/
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Aniversarile zilei - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Aniversarile zilei   Aniversarile zilei - Pagina 9 Icon_minitime1Sam Mai 12, 2012 7:33 am

Roxanne, sa cantaresti bine si sa alegi ce crezi ca te va face sa fii fericita. Sa te gandesti la familie in primul rand, sa ai timp sa fii langa ei, cat de mult poti.
Sus In jos
Roxanne
Roxanne
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 03/01/2011
Mesaje : 1286
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti
feminin

Aniversarile zilei - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Aniversarile zilei   Aniversarile zilei - Pagina 9 Icon_minitime1Dum Mai 13, 2012 2:28 am

Asa voi face Gabi iubire
Sus In jos
http://rocksinabox.blogspot.com/
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 42
Localizare : Braila
feminin

Aniversarile zilei - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Aniversarile zilei   Aniversarile zilei - Pagina 9 Icon_minitime1Mar Iul 17, 2012 3:15 am

La multi ani Nico! t3302
Sa ai parte numai si numai de bucurii.
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Aniversarile zilei - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Aniversarile zilei   Aniversarile zilei - Pagina 9 Icon_minitime1Mar Iul 17, 2012 6:30 am

La multi ani, Nico...... iubire flori
Sa fii sanatoasa, sa ai multe bucurii si cat mai curand un bebe dragalas.
Sus In jos
catya
catya
Vip
Vip


Data de inscriere : 08/03/2011
Mesaje : 526
Varsta : 57
Localizare : oradea
feminin

Aniversarile zilei - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Aniversarile zilei   Aniversarile zilei - Pagina 9 Icon_minitime1Mar Iul 17, 2012 6:55 am

Nico un sincer si calduros LA MULTI ANI !!!!!!!!!! party t3302
Sus In jos
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Aniversarile zilei - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Aniversarile zilei   Aniversarile zilei - Pagina 9 Icon_minitime1Vin Iul 27, 2012 10:09 am

abia acum am reusit sa mai intru pe forum.multumesc pt urari , fetelor . Va imbratisez cu drag.

Gabi, cu bebe e din ce in ce mai greu ...
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Aniversarile zilei - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Aniversarile zilei   Aniversarile zilei - Pagina 9 Icon_minitime1Dum Iul 29, 2012 9:55 pm

Nico, iti spun din experienta....niciodata nu a fost usor. Tot timpul au fost alte probleme care au fost prioritare. Eu am ramas insarcinata cand eram in anul patru la facultate, atat parintii mei cat si ai sotului ce crezi ca ne-au spus ...acum v-ati gasit.....si nu mai continui cate argumente s-au adus...
Concluzia: niciodata nu este momentul si regretele vin mai tarziu.... am prieteni care nu au copii si acum regreta ca au tot amanat pana cand a fost prea tarziu.
Sus In jos
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Aniversarile zilei - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Aniversarile zilei   Aniversarile zilei - Pagina 9 Icon_minitime1Mar Aug 14, 2012 7:36 pm

LA MULTI ANI ,sarbatoritilor acestei zile !
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 42
Localizare : Braila
feminin

Aniversarile zilei - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Aniversarile zilei   Aniversarile zilei - Pagina 9 Icon_minitime1Mar Aug 14, 2012 10:19 pm

La Multi Ani !!!!!! celor care poarta astazi numele de Maria. :smiley-23:
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Aniversarile zilei - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Aniversarile zilei   Aniversarile zilei - Pagina 9 Icon_minitime1Mar Aug 14, 2012 10:31 pm

Sa traiti cu numele inca 100 ani ! La multi ani , celor ce-si serbeaza azi ziua !
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Aniversarile zilei - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Aniversarile zilei   Aniversarile zilei - Pagina 9 Icon_minitime1Mier Aug 15, 2012 12:51 am

La multi ani si din partea mea tuturor sarbatoritilor!! Fiica mea de aproape 10 ani este si ea o Mariuca. :part :sLo_valentine2: y:
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Aniversarile zilei - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Aniversarile zilei   Aniversarile zilei - Pagina 9 Icon_minitime1Mier Aug 15, 2012 12:58 am

Frumos, sa-ti traiasca, Mihaela si sa ai parte de multe bucurii din partea ei.
La multi ani!!!!!!!!!!tuturor sarbatoritilor. .... t3302 :smiley-23:
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Aniversarile zilei - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Aniversarile zilei   Aniversarile zilei - Pagina 9 Icon_minitime1Dum Sept 02, 2012 10:33 pm

Gabriela t3302 , multa sanatate, liniste sufleteasca iti urez cu multa simpatie ! 7
Sus In jos
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Aniversarile zilei - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Aniversarile zilei   Aniversarile zilei - Pagina 9 Icon_minitime1Lun Sept 03, 2012 1:40 am

LA MULTI ANI,Gabi!! sanatate si iubire iti doresc!
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Aniversarile zilei - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Aniversarile zilei   Aniversarile zilei - Pagina 9 Icon_minitime1Lun Sept 03, 2012 2:51 am

Multumesc mult tuturor si va invit virtual la o felie de tort:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

si un pahar de sampanie cred ca ne-ar prinde bine...... betie
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Aniversarile zilei - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Aniversarile zilei   Aniversarile zilei - Pagina 9 Icon_minitime1Lun Sept 03, 2012 3:33 am

E delicios ! Multumesc Gabriela ! La multi ani !
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 42
Localizare : Braila
feminin

Aniversarile zilei - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Aniversarile zilei   Aniversarile zilei - Pagina 9 Icon_minitime1Lun Sept 03, 2012 4:32 am

La Multi Ani draga noastra moderatoare.
Sanatate si multa inspiratie.

un buchetel de flori virtual pentru tine

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
fluturas
fluturas
Intermediar creativ
Intermediar creativ


Data de inscriere : 09/01/2011
Mesaje : 313
Varsta : 39
Localizare : Iasi
feminin

Aniversarile zilei - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Aniversarile zilei   Aniversarile zilei - Pagina 9 Icon_minitime1Lun Sept 03, 2012 6:11 am

La multi, multi ani!
Spor in toate!
Sus In jos

Continut sponsorizat




Aniversarile zilei - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Aniversarile zilei   Aniversarile zilei - Pagina 9 Icon_minitime1

Sus In jos
 

Aniversarile zilei

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 9 din 15Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
decoupage :: Aleea Cafenelelor :: La taifas-
Mergi direct la: