decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  GalerieGalerie  ConectareConectare  
Te asteptam si pe tine la seminariile de decoupage
Ultimele subiecte
» Sa invatam impreuna decoupage Cap. II
Hai sa facem cunostinta - Pagina 15 Icon_minitime1Joi Iul 28, 2016 3:04 am Scris de annacreatza21

» Targ Handmade si Design 21-22 Mai 2016
Hai sa facem cunostinta - Pagina 15 Icon_minitime1Mier Mai 04, 2016 10:14 am Scris de mirela123

» Sunt incepatoare ce imi trebuie ?
Hai sa facem cunostinta - Pagina 15 Icon_minitime1Sam Dec 05, 2015 5:44 am Scris de Artadar

» Hai sa facem cunostinta
Hai sa facem cunostinta - Pagina 15 Icon_minitime1Joi Noi 12, 2015 2:54 am Scris de Ioana Chis

» Proces lacuire
Hai sa facem cunostinta - Pagina 15 Icon_minitime1Joi Noi 05, 2015 8:28 pm Scris de tynatwine

» Servus !
Hai sa facem cunostinta - Pagina 15 Icon_minitime1Dum Oct 11, 2015 9:34 pm Scris de Artadar

» Targ handmade 26-27 Septembrie 2015
Hai sa facem cunostinta - Pagina 15 Icon_minitime1Mier Sept 09, 2015 3:47 am Scris de mirela123

» Targ handmade si design 25-26 Iulie 2015
Hai sa facem cunostinta - Pagina 15 Icon_minitime1Mar Iun 30, 2015 6:13 am Scris de mirela123

» Carcoteli la o cafea - Cap. VI
Hai sa facem cunostinta - Pagina 15 Icon_minitime1Dum Iun 21, 2015 9:14 am Scris de Artadar

» Inscrieri Targ handmade 16-17 Mai 2015
Hai sa facem cunostinta - Pagina 15 Icon_minitime1Lun Apr 27, 2015 5:58 am Scris de craftart

» minim 5% reducere pentru membrii forumului :)
Hai sa facem cunostinta - Pagina 15 Icon_minitime1Sam Mar 21, 2015 7:51 am Scris de rusuroxana

» Targ handmade Florii si Paste 4-5 Aprilie 2015
Hai sa facem cunostinta - Pagina 15 Icon_minitime1Joi Mar 19, 2015 5:43 am Scris de mirela123

» Ma bucur ca existati!
Hai sa facem cunostinta - Pagina 15 Icon_minitime1Joi Feb 19, 2015 9:53 am Scris de Rux

» va rog sa ma ajutati cu un sfat
Hai sa facem cunostinta - Pagina 15 Icon_minitime1Mar Feb 10, 2015 10:38 pm Scris de Irinaaa

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Translate

Decoupage pe Facebook
Parteneri

Tinker coloreaza lumea

 Art & Hobby-Creativ


Tinker coloreaza lumea


Distribuiţi | 
 

 Hai sa facem cunostinta

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 23 ... 32  Urmatorul
AutorMesaj
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 15 Icon_minitime1Mier Feb 22, 2012 6:45 am

Bine ai venit!
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 42
Localizare : Braila
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 15 Icon_minitime1Mier Feb 22, 2012 9:02 am

salut Elena si bine ai venit. :sSig_hi:
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 15 Icon_minitime1Mier Feb 22, 2012 9:34 am

multumesc de primire!

nu le am cu decupajul, tocmai de aceea sunt aici, sunt convinsa ca voi avea multe de invatat si sper sa reusesc si eu sa realizez ceva frumos!
Sus In jos
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 15 Icon_minitime1Mar Feb 28, 2012 6:48 am

Sa incep cu inceputul. Ma chema Anda si sunt din Hunedoara, de ceva timp am descoperit decoupageul dar nu am indraznit sa cred ca as putea face atatea lucruri frumoase ca si voi., pana intr-o zi cand mi-am zis "De ce nu". Deci am achizitionat toate cele trabuincioase ( bineinteles scotocind prin acest forum) si m-am apucat de treaba dar...... dezastru , nu a iesit nimic spectaculos ca lucrarile voastre. DEZASTRU!
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 15 Icon_minitime1Mar Feb 28, 2012 8:20 am

Bine ai venit Anda. Ce ai vrut sa faci? Si de unde te-ai inspirat? Vezi ca este un topic unde poti sa pui poze cu ce ai incercat sa faci si noi o sa incercam sa te ajutam. Mai bine deschide un topic personal si o sa vezi mai tarziu de la ce ai inceput. Succes.
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 42
Localizare : Braila
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 15 Icon_minitime1Mar Feb 28, 2012 8:56 am

Anda ma bucur sa te cunosc prieteni .
Ce nu ti-a iesit de spui ca este dezastru, pune poze si poate te ajutam sa repari.
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
anamaria021
anamaria021
Nou in bransa
Nou in bransa


Data de inscriere : 15/06/2011
Mesaje : 58
Varsta : 37
Localizare : braila
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 15 Icon_minitime1Mar Feb 28, 2012 9:13 am

bine ai venit anda
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 15 Icon_minitime1Mier Feb 29, 2012 4:15 am

buna ziua, ma numesc Lacramioara si de vreo trei ani ma tot gandesc sa fac ceva de genul acesta. Problema era ca aveam un bebe si nu reuseam niciodata sa fac ceva pentru ca eram mereu intrerupta. Acum am doi copii marisori care au incepu sa ma inteleaga asa ca mi-am zis ca trebuie sa ma mai ocup si de inima mea. Imi pare bine ca am dat de voi si sper sa avem o colaborare frumoasa. Salutari tuturor!
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 15 Icon_minitime1Mier Feb 29, 2012 4:25 am

Bine ai venit Lacramioara. Ai inceput sa lucrezi decupaj? sau esti la faza de documentare?
Sus In jos
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 15 Icon_minitime1Mier Feb 29, 2012 7:20 am

am sa incerc sa postez o poza, dupa ce am sa ma documentez cu se face acest lucru. Probabil ca incercarea de a mai repara ceva este in van.
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 42
Localizare : Braila
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 15 Icon_minitime1Mier Feb 29, 2012 9:08 am

lacramioara bine ai venit :sSig_welcometoourcl si ma bucur sa te cunosc.

anda uite aici 2 tutoriale care te vor ajuta sa postezi pozele pe forum - [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 15 Icon_minitime1Mier Feb 29, 2012 10:30 pm

Bine ati venit, Anda si Lacramioara!
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 15 Icon_minitime1Vin Mar 09, 2012 5:08 am

Buna ziua,
Ma numesc Astrid, sunt din Brasov, am terminat Facultatea de Industria Lemnului si sunt pasionata de decoupage.. mereu am admirat lucrurile facute de mana si anul trecut am zis sa fac ceva cu pasiunea mea si mi-am deschis o firma cu lucruri handmade. Am mai multe categorii.. imi place foarte mult ceea ce fac si sunt foarte incantata cand cineva imi apreciaza munca si imi face cate o comanda.
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 42
Localizare : Braila
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 15 Icon_minitime1Vin Mar 09, 2012 8:12 am

astrid bine ai venit. welcome
ai mai lucrat decoupage ?
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 15 Icon_minitime1Vin Mar 09, 2012 8:15 am

Am inceput anul trecut, cu o carte in fata, sa invat singura cum se face.. si asa a inceput totul...
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 42
Localizare : Braila
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 15 Icon_minitime1Vin Mar 09, 2012 8:18 am

pai nu ne arati si noua? uite aici iti deschizi propria galerie - [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 15 Icon_minitime1Vin Mar 09, 2012 8:42 am


multumesc pentru primire!
o sa incarc maine niste poze, dar pana atunci va invit sa intrati pe site-ul meu daca vreti :
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] sau un add pe facebook : [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 15 Icon_minitime1Mier Mar 14, 2012 7:18 am

Salut sunt dambustel (Loredana) si deocamdata sunt la stadiul "documentare" ... imi place ce chestii minunate ies din mainile voastre si cata imaginatie aveti.
Sper sa ma alatur cat de curand; momentan cochetez cu ideea decoupaj-ului si ma ocup cu crearea de bijuterii iar mai nou am descoperit ce chestii minunate poti realiza cu o croseta :D
Va felicit pentru realizarile voastre, stiu ca e nevoie de pasiune si imaginatie si va invit sa ma cunoasteti mai bine.
o mica parte din creatiile mele:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
familia mea:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Felicitari si bine v-am gasit :)
dambustel

Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 15 Icon_minitime1Mier Mar 14, 2012 7:44 am

Loredana, bine ai venit printre noi. Ai o familie frumoasa, sa fiti sanatosi, sa va intelegeti minunat si sa va bucurati in fiecare zi de micile/marile bucurii aduse de copii.
Am vazut si ce lucruri minunate creezi, felicitari si sa ai spor in continuare in demersurile tale. Iar daca te indragostesti de decupaj, suntem aici si te putem ajuta.
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 42
Localizare : Braila
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 15 Icon_minitime1Mier Mar 14, 2012 9:35 am

loredana bine ai venit printe noi. imbratisare
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 15 Icon_minitime1Mier Mar 14, 2012 10:05 pm

Bine ai venit, Loredana!
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Buna!   Hai sa facem cunostinta - Pagina 15 Icon_minitime1Mier Mar 14, 2012 10:12 pm

Bine v-am gasit!ma numesc Georgiana am 27 ani,sunt din Bucuresti.Deocamdata sunt in concediu de crestere bebe, am un baietel de 9 luni Marco, si ma bucur nespus de mult ca v-am gasit:).sper sa pot invata cate ceva de la voi.Sunt mai mult decat incepatoare(am stat mult sa-mi dau seama unde pot face cunostiinta cu voi:)) sper ca am reusit.

sa aveti o zi superba!
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 15 Icon_minitime1Mier Mar 14, 2012 10:19 pm

Bine ai venit, Georgiana. Esti exact unde trebuie din toate pc. de vedere :-).
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 42
Localizare : Braila
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 15 Icon_minitime1Joi Mar 15, 2012 12:13 am

salut Georgiana si bine te-am gasit. imbratisare
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 15 Icon_minitime1Joi Mar 15, 2012 5:23 am

multumesc pentru primire :)
desigur ca o sa am nevoie de voi ... deja ma documentez
va doresc spor la treaba
Sus In jos

Continut sponsorizat




Hai sa facem cunostinta - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 15 Icon_minitime1

Sus In jos
 

Hai sa facem cunostinta

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 15 din 32Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 23 ... 32  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
decoupage :: Coltul membrilor forumului :: Prezentare utilizatori-
Mergi direct la: