decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  GalerieGalerie  ConectareConectare  
Te asteptam si pe tine la seminariile de decoupage
Ultimele subiecte
» Sa invatam impreuna decoupage Cap. II
Targuri handmade - Pagina 17 Icon_minitime1Joi Iul 28, 2016 3:04 am Scris de annacreatza21

» Targ Handmade si Design 21-22 Mai 2016
Targuri handmade - Pagina 17 Icon_minitime1Mier Mai 04, 2016 10:14 am Scris de mirela123

» Sunt incepatoare ce imi trebuie ?
Targuri handmade - Pagina 17 Icon_minitime1Sam Dec 05, 2015 5:44 am Scris de Artadar

» Hai sa facem cunostinta
Targuri handmade - Pagina 17 Icon_minitime1Joi Noi 12, 2015 2:54 am Scris de Ioana Chis

» Proces lacuire
Targuri handmade - Pagina 17 Icon_minitime1Joi Noi 05, 2015 8:28 pm Scris de tynatwine

» Servus !
Targuri handmade - Pagina 17 Icon_minitime1Dum Oct 11, 2015 9:34 pm Scris de Artadar

» Targ handmade 26-27 Septembrie 2015
Targuri handmade - Pagina 17 Icon_minitime1Mier Sept 09, 2015 3:47 am Scris de mirela123

» Targ handmade si design 25-26 Iulie 2015
Targuri handmade - Pagina 17 Icon_minitime1Mar Iun 30, 2015 6:13 am Scris de mirela123

» Carcoteli la o cafea - Cap. VI
Targuri handmade - Pagina 17 Icon_minitime1Dum Iun 21, 2015 9:14 am Scris de Artadar

» Inscrieri Targ handmade 16-17 Mai 2015
Targuri handmade - Pagina 17 Icon_minitime1Lun Apr 27, 2015 5:58 am Scris de craftart

» minim 5% reducere pentru membrii forumului :)
Targuri handmade - Pagina 17 Icon_minitime1Sam Mar 21, 2015 7:51 am Scris de rusuroxana

» Targ handmade Florii si Paste 4-5 Aprilie 2015
Targuri handmade - Pagina 17 Icon_minitime1Joi Mar 19, 2015 5:43 am Scris de mirela123

» Ma bucur ca existati!
Targuri handmade - Pagina 17 Icon_minitime1Joi Feb 19, 2015 9:53 am Scris de Rux

» va rog sa ma ajutati cu un sfat
Targuri handmade - Pagina 17 Icon_minitime1Mar Feb 10, 2015 10:38 pm Scris de Irinaaa

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Translate

Decoupage pe Facebook
Parteneri

Tinker coloreaza lumea

 Art & Hobby-Creativ


Tinker coloreaza lumea


Distribuiţi | 
 

 Targuri handmade

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19  Urmatorul
AutorMesaj
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 17 Icon_minitime1Mier Apr 03, 2013 2:44 am

Acum este prea tarziu pt mine sunt cam pesimista.M-am tot interesat de targul Ilovehandmade dar nu am un raspuns clar,am trimis mail la ei dar nimic si nr de tel nu au pt contact.Am vrut sa particip pt targul de Paste.Daca ma puteti ajuta cu sfaturi eu astept cuminte.Poate pe viitor o sa vad si eu cum este la un targ de creatie.Pe pag lor este afisata data targului dar cand te poti inscrie nu se stie sau primesti un raspuns cand inscrierile se-au terminat [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 17 Icon_minitime1Mier Apr 03, 2013 2:49 am

Sunt cu capul in nori am facut greseli de ortografie .Scuze am apucat sa trimit mesajul
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Targuri handmade - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 17 Icon_minitime1Mier Apr 03, 2013 6:00 am

Nu stiu de ce nu raspunde nimeni la telefon, eu nu am patit asa.....cand intri in baza lor de date o sa te contacteze ei.....ma gandesc ca au ocupate toate locurile si nu mai sunt interesati sa mai contacteze alte persoane...... suspicios
Sus In jos
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 17 Icon_minitime1Mier Apr 03, 2013 10:55 pm

Am probleme cu wirlesul .Ma tot chinui sa scriu ceva si cand termin cade netul.Eu n-am gasir nr lor de tel,poate n-am cautat unde trebuie.Daca ma poti ajuta cu un raspuns....raman datoare.Acum nu mai sunt sigur locuri dar pt viitor [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 42
Localizare : Braila
feminin

Targuri handmade - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 17 Icon_minitime1Joi Apr 04, 2013 3:57 am

la handmade au prioritate clienti vechi si apoi cei noi, daca nu te-au contactat inseamna ca nu mai au locuri libere.
poate gasesti pe cineva si imparti locul si taxa targului, sunt sigura ca vei gasi pe cineva.
am citit ca ai fost la Gerda la workshop-uri, parca sunt fete care participa la trag si te "combini" cu ele.
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 17 Icon_minitime1Joi Apr 04, 2013 6:43 am

ajutor fetelor. cine merge la targul ilovehandmade de paste? daca doreste cineva sa ma ia si pe mine si sa impartim taxa si standul accept cu cea mai mare bucurie-
Sus In jos
Ildey
Ildey
Ucenic creativ
Ucenic creativ


Data de inscriere : 17/03/2013
Mesaje : 223
Varsta : 39
Localizare : Targu Mures
feminin

Targuri handmade - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 17 Icon_minitime1Joi Apr 04, 2013 7:27 am

spor la vandut! 20
Sus In jos
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 17 Icon_minitime1Mar Apr 30, 2013 12:05 am

Am fost sa vizitez targul organizat pt Paste Ilovehandmade si am reusit sa vorbesc pt viitorul targ.Doreste cineva sa participe pe 18-19 mai?As vrea sa ma cuplez pt stand sa coste mai putin. Astept un raspuns cat se poate de urgent.Daca sunt persoane care au participat la targul anterior am cateva intrebari:-trbuie sa-ti amenajezi singur spatiul de expunere, au fost vizitatori-cumparatori la targul anterior?este acesta un targ mai[slab] sau merita incercat?
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 42
Localizare : Braila
feminin

Targuri handmade - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 17 Icon_minitime1Mier Mai 01, 2013 12:12 am

simona trebuie sa te duci cu masa, cu scaun, cu fata de masa sa arate cat mai frumos.
ei nu iti pun la dipozitie decat 1,5 m pe care trebuie sa iti instalezi masa.
sa nu uiti sa iti iei o umbrela ca te va topi soarele, carti de vizita, pungute sa ii pui omului produsul pe care il cumpara de la tine, sper ca am spus tot, daca imi mai amintesc ceva te anunt.
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 17 Icon_minitime1Mier Mai 01, 2013 3:25 am

multumesc mult sper sa pot participa
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 42
Localizare : Braila
feminin

Targuri handmade - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 17 Icon_minitime1Mier Mai 01, 2013 7:34 pm

Simona de ce sa nu participi daca ai vorbit cu ei? cred ca se va gasi un spatiu si pentru tine, insa trebuie sa te duci pregatita, chiar foarte bine pregatita.
multa bafta.
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Artadar
Artadar
Vip
Vip


Data de inscriere : 01/05/2013
Mesaje : 663
Varsta : 60
Localizare : Buzau
feminin

Targuri handmade - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 17 Icon_minitime1Sam Mai 04, 2013 9:13 pm

Galleria Mall din Buzau organizeaza” Targul copilariei "-Targ cu obiecte Handmade
Expozantii se pot inscrie la targ (20 locuri disponibile) fara taxa de participare! Se va asigura din partea mall-ului masa si scaun pentru fiecare expozant
Pentru mai multe informatii:
Dumitrescu Valentina - [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Numar de telefon: 0722.232.527

Acelasi targ se organizeaza si in Piatra Neamt si poate si in alte orase care au Galleria Mall.

Eu am sunat si m-am inscris pt. Buzau. Am mai fost de Vallentines Day si Martisor.
Sus In jos
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 17 Icon_minitime1Dum Mai 05, 2013 1:42 am

Buna, se tine si in Bucuresti?
Sus In jos
Artadar
Artadar
Vip
Vip


Data de inscriere : 01/05/2013
Mesaje : 663
Varsta : 60
Localizare : Buzau
feminin

Targuri handmade - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 17 Icon_minitime1Dum Mai 05, 2013 2:43 am

nu stiu...intreab-o pe dna. Valentina, ca dansa organizeaza targurile in mall-uri :)
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 42
Localizare : Braila
feminin

Targuri handmade - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 17 Icon_minitime1Mier Mai 08, 2013 7:10 am

Dora ai mai fost la vreun targ organizat de ei ?
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Artadar
Artadar
Vip
Vip


Data de inscriere : 01/05/2013
Mesaje : 663
Varsta : 60
Localizare : Buzau
feminin

Targuri handmade - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 17 Icon_minitime1Mier Mai 08, 2013 10:32 am

miky a scris:
Dora ai mai fost la vreun targ organizat de ei ?
Da, Mihaela, de mai multe ori.
Gazduirea este excelenta. Galleria ne da libertate sa ocupam spatiu, ne da masa/e , scaune, mediatizeaza evenimentul prin afise si on line. Gardienii pazesc marfa daca e lasata acolo. Chiar o pot duce in camaruta lor peste noapte.
Problema e ca nu prea vin vizitatori. Asta depinde si de noi sa invitam, sa ne ajuntam cunoscutii. Galleria nu cere niciun ban, ba chiar cateodata cumpara produse pentru a le oferi prin tombole.
Uite cum e acolo
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 42
Localizare : Braila
feminin

Targuri handmade - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 17 Icon_minitime1Joi Mai 09, 2013 3:28 am

vorbesti serios? uimit fara taxa? cu scaune ? cu mese? ma pui pe ganduri, mai ca as da si eu o fuga la un asemenea targ.
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Artadar
Artadar
Vip
Vip


Data de inscriere : 01/05/2013
Mesaje : 663
Varsta : 60
Localizare : Buzau
feminin

Targuri handmade - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 17 Icon_minitime1Joi Mai 09, 2013 4:56 am

da...asa e...inauntru, cu muzica toata ziua, la adapost, toaleta aproape, chiosc cu apa, rontaieli, aproape, toate conditiile, dar vizitatori cam putini

uite pagina Galleriei si la fotografii/albume gasesti imagini de la fiecare targ
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
deruleaza ca vei da de afisul cu Targul Copilariei
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 42
Localizare : Braila
feminin

Targuri handmade - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 17 Icon_minitime1Vin Mai 10, 2013 4:12 am

m-am uitat insa de ce nu este lume ? care e problema?
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 17 Icon_minitime1Vin Mai 10, 2013 4:14 am

Fetelor am reusit merg la targ pe 18_19 mai la palatul Sutu.Sper sa ma descurc' este primul targ la care particip' ma pregatesc!!!
Sus In jos
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 17 Icon_minitime1Vin Mai 10, 2013 4:16 am

Mai vine cineva la acest targ?As dori sa ne vedem!Eu am locul 56
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 42
Localizare : Braila
feminin

Targuri handmade - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 17 Icon_minitime1Vin Mai 10, 2013 5:36 am

sigur o sa te descuri, nu uita de ce ti-am scris mai sus, trebuie să fi pregătită, baftă şi abia aştept să îmi spui impresiile tale.
îţi ţin pumnii.
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Artadar
Artadar
Vip
Vip


Data de inscriere : 01/05/2013
Mesaje : 663
Varsta : 60
Localizare : Buzau
feminin

Targuri handmade - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 17 Icon_minitime1Vin Mai 10, 2013 7:59 am

miky a scris:
m-am uitat insa de ce nu este lume ? care e problema?

Daca te uiti pe harta, ai sa vezi ca in Buzau, Galleria, Peny market, Complexul Aurora imens, Kaufland si inca alte firme mari, sunt plasate unul langa altul, pe aceeasi linie, Galleria fiind la un capat, in zona necirculata...in parcarea de acolo mai vine uneori cate-un circ, sau se fac expo de masini, sau curse... Toata lumea care vrea sa cumpere se duce in Aurora, la Carrefour ...si/sau in celelalte market-uri.
La Galleria lumea nu vine sa cumpere, ci sa se distreze. Acolo,la parter chiar pe holuri, sunt standuri permanente cu bijuterii, cadouri, etc..cine vrea ceva, cumpara direct, ca sa mai urce la etaj unde este targul ? De 2-3 ori targul s-a organizat la parter si cei care au standuri pt. care platesc chirie, au protestat...
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Targuri handmade - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 17 Icon_minitime1Vin Mai 10, 2013 8:13 am

Asta este cu targurile astea....toti cei care inchiriaza spatiu pentru acest scop ce credti ca fac? dau spatiul cel mai putin folosit sau cel mai prost plasat ......asta este, ce sa facem acceptam aceste variante pentru ca nu avem ce face.....totusi in Iasi la Palas Mall se inchiriaza un spatiu destul de generos si vizibil.....dar cei care se ocupa cu organizarea de targuri spun ca au conditii de inchiriere destul de draconice, restrictive si preturi mari de aceea renteaza sa se faca cu multi expozanti.........
Sus In jos
Artadar
Artadar
Vip
Vip


Data de inscriere : 01/05/2013
Mesaje : 663
Varsta : 60
Localizare : Buzau
feminin

Targuri handmade - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 17 Icon_minitime1Vin Mai 10, 2013 8:41 am

Nu, la Galleria e altfel. Se organizeaza spectacole, e o televiziune locala si poti urmari live emisiunile, sunt spatii de joaca, comerciantii au gratuitate in primul an, se organizeaza targuri gratuite, se tin cursuri, e teatru pentru copii, se mediatizeaza, totul pentru a atrage buzoienii. Vin, dar nu foarte multi.
Imi place acolo. Intr-o iarna, timp de o luna, am expus singura in fiecare veekend. Chiar am lucrat acolo, am insirat si impletit margelute, am modelat fimo, chiar ore in sir.
Am fost invitata si la emisiuni.
Nu ma astept la vanzari mari, dar e un mijloc de a ma promova, de a scoate lucrusoarele din cutii, spre vederea altora. E un ajutor din partea Galleriei pentru creatorii handmade si artisti. Galleria ofera gazduire gratis si artistii atrag cumparatori si prin mediatizarea ce-o face fiecare.
Sus In jos

Continut sponsorizat




Targuri handmade - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 17 Icon_minitime1

Sus In jos
 

Targuri handmade

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 17 din 19Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
decoupage :: Galeria membrilor :: Unde vindem lucrarile create ?-
Mergi direct la: