decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  GalerieGalerie  ConectareConectare  
Te asteptam si pe tine la seminariile de decoupage
Ultimele subiecte
» Sa invatam impreuna decoupage Cap. II
Targuri handmade - Pagina 5 Icon_minitime1Joi Iul 28, 2016 3:04 am Scris de annacreatza21

» Targ Handmade si Design 21-22 Mai 2016
Targuri handmade - Pagina 5 Icon_minitime1Mier Mai 04, 2016 10:14 am Scris de mirela123

» Sunt incepatoare ce imi trebuie ?
Targuri handmade - Pagina 5 Icon_minitime1Sam Dec 05, 2015 5:44 am Scris de Artadar

» Hai sa facem cunostinta
Targuri handmade - Pagina 5 Icon_minitime1Joi Noi 12, 2015 2:54 am Scris de Ioana Chis

» Proces lacuire
Targuri handmade - Pagina 5 Icon_minitime1Joi Noi 05, 2015 8:28 pm Scris de tynatwine

» Servus !
Targuri handmade - Pagina 5 Icon_minitime1Dum Oct 11, 2015 9:34 pm Scris de Artadar

» Targ handmade 26-27 Septembrie 2015
Targuri handmade - Pagina 5 Icon_minitime1Mier Sept 09, 2015 3:47 am Scris de mirela123

» Targ handmade si design 25-26 Iulie 2015
Targuri handmade - Pagina 5 Icon_minitime1Mar Iun 30, 2015 6:13 am Scris de mirela123

» Carcoteli la o cafea - Cap. VI
Targuri handmade - Pagina 5 Icon_minitime1Dum Iun 21, 2015 9:14 am Scris de Artadar

» Inscrieri Targ handmade 16-17 Mai 2015
Targuri handmade - Pagina 5 Icon_minitime1Lun Apr 27, 2015 5:58 am Scris de craftart

» minim 5% reducere pentru membrii forumului :)
Targuri handmade - Pagina 5 Icon_minitime1Sam Mar 21, 2015 7:51 am Scris de rusuroxana

» Targ handmade Florii si Paste 4-5 Aprilie 2015
Targuri handmade - Pagina 5 Icon_minitime1Joi Mar 19, 2015 5:43 am Scris de mirela123

» Ma bucur ca existati!
Targuri handmade - Pagina 5 Icon_minitime1Joi Feb 19, 2015 9:53 am Scris de Rux

» va rog sa ma ajutati cu un sfat
Targuri handmade - Pagina 5 Icon_minitime1Mar Feb 10, 2015 10:38 pm Scris de Irinaaa

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Translate

Decoupage pe Facebook
Parteneri

Tinker coloreaza lumea

 Art & Hobby-Creativ


Tinker coloreaza lumea


Distribuiţi | 
 

 Targuri handmade

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 19  Urmatorul
AutorMesaj
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 5 Icon_minitime1Vin Mai 13, 2011 2:56 am

da,acelasi mesaj

e problema tehnica la server...nu poti face nimic decat sa astepti
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 42
Localizare : Braila
feminin

Targuri handmade - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 5 Icon_minitime1Vin Mai 13, 2011 3:04 am

offfffffffffff, ma apuca nervii :explozie:
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 5 Icon_minitime1Dum Mai 15, 2011 5:41 am

daca la targul din acest we de la Sun Plaza n-am ajuns ca expozant,m-am dus ca vizitator
o singura persoana cu tehnica servetelului...am vazut-o si la targul I love handmade de la mijl lunii aprilie
m-am uitat la produse,si dintr-o data am descoperit multe suporturi decorate pe faianta
avea aplicat servetelul si pe spate,in colturi 4 pernute din burete.
acum vine partea amuzanta.....faianta era fff subtire,lucru care a facut-o sa mi se para "speciala"...poate comparativ cu ce-am vazut la ai mei cand au pus gresie,faianta , in fine...am intrebat-o de unde a cumparat faianta si n-a vrut sa-mi spuna....mai delicat spus,s-a eschivat si-a dat-o in altele.

trebuie neaparat sa ajung / ajungem la urmatorul workshop de la tinker, decoupage pe faianta.
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 42
Localizare : Braila
feminin

Targuri handmade - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 5 Icon_minitime1Dum Mai 15, 2011 5:46 am

nico participam si noi la un targ luna asta? adica ai marfa? am gasit aici un targ

Urmatorul Targ ILoveHandmade va fi…de Sf. Constantin si Elena

Urmatorul targ ILoveHandmade (Cel mai Misto Targ din Romania, conform Metropotam) se va desfasura in weekendul 21-22 Mai 2011 (de Sf. Constantin si Elena) la Muzeul Municipiului Bucuresti (Palatul Sutu), in centrul Bucurestiului, la Universitate.

Pentru artistii creatori de produse handmade mai sunt doar cateva locuri disponibile (fostii participanti la targurile noastre au avut prioritate la inscriere), iar cei interesati de inscrierea ca expozanti ne pot contacta aici.

La targ se accepta exclusiv produse lucrate manual, iar impresiile unora dintre cei mai fideli participanti la targurile noastre le puteti citi aici.

Pe toti ceilalti iubitori de produse handmade care abia asteapta sa cumpere noutati ii indemnam sa pastreze banuti pentru targ si sa mai aiba putina rabdare, pentru ca nu mai este mult de asteptat.

Asadar, artizanilor le uram spor la margelit/crosetat/pictat/impletit, etc. iar iubitorilor de produse handmade le cerem rabdare. Ne vedem pe 21-22 Mai la Palatul Sutu (in centrul Bucurestiului)!


[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 5 Icon_minitime1Dum Mai 15, 2011 6:00 am

il stiu

la asta m-as baga....sincer.....dar sa fim cel putin 3-4 persoane....taxa e de 160 ron

daca ne strangem,ma ocup eu de inscriere iar de stat la targ, vedem cum facem.....pot sta si o zi intreaga,dar totusi sa nu fiu singura ca ma plictisesc repede si plec acasa tavalie
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 42
Localizare : Braila
feminin

Targuri handmade - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 5 Icon_minitime1Dum Mai 15, 2011 6:14 am

pai eu merg , cine mai vrea? :sCo_huhsign:
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 5 Icon_minitime1Dum Mai 15, 2011 6:21 am

Ma gandesc si eu si va dau maine un raspuns...
Nico,faianta subtire are la practiker,cred ca asa se scrie corect,am mai spus-o undeva,la 10 lei mp. Nu stiu pe unde este unul mai aproape de mine ca mi-as fi luat si eu,,,
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 42
Localizare : Braila
feminin

Targuri handmade - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 5 Icon_minitime1Dum Mai 15, 2011 6:28 am

hai fetelor poate mergem mai multe la targ dansuri
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 5 Icon_minitime1Dum Mai 15, 2011 10:32 pm

nu vrea nimeni la targul din Bucuresti ?
e valabil si pt provincie...trimiteti-ne coletele si va expunem noi marfa ,cum face si Miky
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 42
Localizare : Braila
feminin

Targuri handmade - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 5 Icon_minitime1Dum Mai 15, 2011 10:35 pm

nico eu zic sa iei legatura cu ei sa vezi daca mai au locuri libere
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 5 Icon_minitime1Dum Mai 15, 2011 10:41 pm

mai, eu iau legatura cu ei, dar doar asa, ca sa ma aflu in treaba si cand colo,nu vrea nimeni sa se bage ?

si-n plus,nu au niciun telefon disponibil,doar adresa de mail,iar de la serviciu nu sunt disponibila pt dat mailuri

Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 42
Localizare : Braila
feminin

Targuri handmade - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 5 Icon_minitime1Dum Mai 15, 2011 10:48 pm

sa le trimit eu mail sa ii intreb daca mai au locuri?
prietena ta mai vrea sa participe la targ?
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 5 Icon_minitime1Dum Mai 15, 2011 10:53 pm

nu ...ea nu se baga
da,da-le tu un mail sa-i intrebi
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 42
Localizare : Braila
feminin

Targuri handmade - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 5 Icon_minitime1Dum Mai 15, 2011 10:59 pm

le-am trimis , i-am intrebat de taxa si ce ofera in aceasta taxa, scaun, masa , etc.

momentan suntem numai noi doua?
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 5 Icon_minitime1Dum Mai 15, 2011 11:05 pm

da, doar noi doua , numai ca daca ne strangem 3-4 sunt sanse destul de mari sa se bage si ea...nu cred ca refuza ...macar 3 daca ne strangem aici,o conving eu sa fie a 4-a pers...si sa vina 40 ron / persoana

nu-ti ofera nimic ...nici n-am nevoie,ca am tot ce-mi trebuie :rade:

Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 42
Localizare : Braila
feminin

Targuri handmade - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 5 Icon_minitime1Dum Mai 15, 2011 11:10 pm

ti-ai cumparat scaun si masa ? uimit
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 5 Icon_minitime1Dum Mai 15, 2011 11:14 pm

e hai...ce Doamne iarta-ma, n-am o masa si un scaun in casa ????
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 42
Localizare : Braila
feminin

Targuri handmade - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 5 Icon_minitime1Dum Mai 15, 2011 11:18 pm

normal ca ai masa si scaun, eu ma refeream la cele de picnic , doar nu te duci acolo cu masa din bucatarie tavalie
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 5 Icon_minitime1Dum Mai 15, 2011 11:33 pm

:rade: da Miky , am
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 42
Localizare : Braila
feminin

Targuri handmade - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 5 Icon_minitime1Lun Mai 16, 2011 7:23 am

nico am primit mail de la cei cu targul
taxa de participare este de 160 de lei , nu ofera masuta, scaun , sevalet, nimic , iar locatia este in aer liber .
se face plata integral si abia dupa ce achiti se considera ca esti inscris.
deci? suntem doar noi 2 , atat ? :sCo_huhsign:
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 5 Icon_minitime1Lun Mai 16, 2011 7:29 am

da,doar noi doua si la cum se prezinta situatia, ratam si targul asta.....fetele astea n-au nevoie de bani :rade:

lasa ca revine Aniela pe meleaguri,o pun la munca si urmatorul targ,mai ales I love handmade,nu-l mai ratam...pe onoarea mea de mic intreprinzator picteaza
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 42
Localizare : Braila
feminin

Targuri handmade - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 5 Icon_minitime1Lun Mai 16, 2011 7:39 am

bine nico, vezi ca ai promis aici in fata tuturor, daca nu te ti de promisiune ... 14
ai idee cand va fi urmatorul targ?
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 5 Icon_minitime1Lun Mai 16, 2011 8:07 am

asta nu mai stiu
Sus In jos
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 5 Icon_minitime1Mier Mai 18, 2011 3:03 am

am tot urmarit blogul " I love handmade" si am constatat ca aproape lunar se organizeaza targ....va dau termen o luna de zile pentru a face produse sa ne prezentam la targ
ajung sa ma enervez cand vad ce lucruri frumoase facem noi,iar locul nostru nu e doar pe acest topic...haideti sa iesim putin din acest forum si sa ne facem cunoscute lucrarile si dincolo de el ...e pacat de talent, de timpul nostru,de banii investiti in materiale si sa stam cu ele prin cutii ,prin pod sau sub pod ...

astept sa vad intr-o luna de zile,cate ne mobilizam pentru a face ceva
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 42
Localizare : Braila
feminin

Targuri handmade - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 5 Icon_minitime1Mier Mai 18, 2011 3:16 am

eu ti-am spus ca sunt prezenta, ma poti trece pe lista de pe acum
Sus In jos
http://onlyoneart.com/

Continut sponsorizat




Targuri handmade - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 5 Icon_minitime1

Sus In jos
 

Targuri handmade

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 5 din 19Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 19  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
decoupage :: Galeria membrilor :: Unde vindem lucrarile create ?-
Mergi direct la: