decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  GalerieGalerie  ConectareConectare  
Te asteptam si pe tine la seminariile de decoupage
Ultimele subiecte
» Sa invatam impreuna decoupage Cap. II
Carcoteli la o cafea - Cap. IV - Pagina 2 Icon_minitime1Joi Iul 28, 2016 3:04 am Scris de annacreatza21

» Targ Handmade si Design 21-22 Mai 2016
Carcoteli la o cafea - Cap. IV - Pagina 2 Icon_minitime1Mier Mai 04, 2016 10:14 am Scris de mirela123

» Sunt incepatoare ce imi trebuie ?
Carcoteli la o cafea - Cap. IV - Pagina 2 Icon_minitime1Sam Dec 05, 2015 5:44 am Scris de Artadar

» Hai sa facem cunostinta
Carcoteli la o cafea - Cap. IV - Pagina 2 Icon_minitime1Joi Noi 12, 2015 2:54 am Scris de Ioana Chis

» Proces lacuire
Carcoteli la o cafea - Cap. IV - Pagina 2 Icon_minitime1Joi Noi 05, 2015 8:28 pm Scris de tynatwine

» Servus !
Carcoteli la o cafea - Cap. IV - Pagina 2 Icon_minitime1Dum Oct 11, 2015 9:34 pm Scris de Artadar

» Targ handmade 26-27 Septembrie 2015
Carcoteli la o cafea - Cap. IV - Pagina 2 Icon_minitime1Mier Sept 09, 2015 3:47 am Scris de mirela123

» Targ handmade si design 25-26 Iulie 2015
Carcoteli la o cafea - Cap. IV - Pagina 2 Icon_minitime1Mar Iun 30, 2015 6:13 am Scris de mirela123

» Carcoteli la o cafea - Cap. VI
Carcoteli la o cafea - Cap. IV - Pagina 2 Icon_minitime1Dum Iun 21, 2015 9:14 am Scris de Artadar

» Inscrieri Targ handmade 16-17 Mai 2015
Carcoteli la o cafea - Cap. IV - Pagina 2 Icon_minitime1Lun Apr 27, 2015 5:58 am Scris de craftart

» minim 5% reducere pentru membrii forumului :)
Carcoteli la o cafea - Cap. IV - Pagina 2 Icon_minitime1Sam Mar 21, 2015 7:51 am Scris de rusuroxana

» Targ handmade Florii si Paste 4-5 Aprilie 2015
Carcoteli la o cafea - Cap. IV - Pagina 2 Icon_minitime1Joi Mar 19, 2015 5:43 am Scris de mirela123

» Ma bucur ca existati!
Carcoteli la o cafea - Cap. IV - Pagina 2 Icon_minitime1Joi Feb 19, 2015 9:53 am Scris de Rux

» va rog sa ma ajutati cu un sfat
Carcoteli la o cafea - Cap. IV - Pagina 2 Icon_minitime1Mar Feb 10, 2015 10:38 pm Scris de Irinaaa

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Translate

Decoupage pe Facebook
Parteneri

Tinker coloreaza lumea

 Art & Hobby-Creativ


Tinker coloreaza lumea


Distribuiţi | 
 

 Carcoteli la o cafea - Cap. IV

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Urmatorul
AutorMesaj
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 42
Localizare : Braila
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. IV - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. IV   Carcoteli la o cafea - Cap. IV - Pagina 2 Icon_minitime1Joi Iul 21, 2011 9:59 pm

aici sunt de acord cu tine, nici mie nu imi place sa stau sa ma prajesc acolo si sa imi bata soarele in cap. mai degraba ma duc la munte unde atmosfera este alta .
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Carcoteli la o cafea - Cap. IV - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. IV   Carcoteli la o cafea - Cap. IV - Pagina 2 Icon_minitime1Joi Iul 21, 2011 11:11 pm

Ia mutati-va voi cu atmosfera cu tot si impreuna cu sotii in Delta!
Adica aici ce?!
Un vapor, o salupa, piscina sau mare, un peste, chiar doi, un pelican, o lebada, alte zburatoare, broaste, serpi de apa, nuferi...
Si sa nu uit, ingredientul principal EU!
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 42
Localizare : Braila
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. IV - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. IV   Carcoteli la o cafea - Cap. IV - Pagina 2 Icon_minitime1Joi Iul 21, 2011 11:28 pm

te rog sa nu ma ispitesti ca tratez cu sotul si ma lasa la tulcea saptamana viitoare cand va incarca, asa ca te rog nu ma provoca. :thinking:
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Carcoteli la o cafea - Cap. IV - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. IV   Carcoteli la o cafea - Cap. IV - Pagina 2 Icon_minitime1Joi Iul 21, 2011 11:33 pm

du-teeeee Miky

eu din pacate nu mai am f mult concediu, Ione...dar chiar si asa...daca nu-mi place Delta, ce sa-mi faci ? nu-mi place si pace oops

Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Carcoteli la o cafea - Cap. IV - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. IV   Carcoteli la o cafea - Cap. IV - Pagina 2 Icon_minitime1Joi Iul 21, 2011 11:36 pm

Nico, tu vina aici fata draga ca o sa iti arat Delta pe care eu o iubesc si de care m-am indragostit iremediabil!
Sunt nebuna de-amor, parol!
Miky, te provoc de doua ori...totul este sa ajungi aici ca in rest, ai unde dormi si ce manca, daca nu esti prea pretentioasa...
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 42
Localizare : Braila
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. IV - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. IV   Carcoteli la o cafea - Cap. IV - Pagina 2 Icon_minitime1Joi Iul 21, 2011 11:40 pm

ionela a scris:
daca nu esti prea pretentioasa...
nu sunt pretentioasa, sunt un om normal. important este compania si atmosfera, restul sunt nimicuri.

fetili va las, ca trebuie sa termin curatenia, de la 11 ma invart si nu am terminat-o pana acum. rosu
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. IV - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. IV   Carcoteli la o cafea - Cap. IV - Pagina 2 Icon_minitime1Dum Iul 24, 2011 7:51 pm



Buna dimineata fetelor,

Ce mai faceti? cum o duceti? sa va arat ce am mai mesterit in weekend-ul asta, daca tot a plouat trebuia sa fac ceva. tavalie :sHa_lolbig2:
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. IV - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. IV   Carcoteli la o cafea - Cap. IV - Pagina 2 Icon_minitime1Dum Iul 24, 2011 8:58 pm


Fug sa duc actele lui Alexandru(fiul meu cel mic), la tradus, a fost acceptat la Facultate in UK si pentru ca nu putem sa suportam taxa scolara, aplica si la un credit pentru plata lor.
Speram sa ii aprobe acest credit ca sa nu regretam toata viata ca nu l-am putut ajuta. te rog
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 42
Localizare : Braila
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. IV - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. IV   Carcoteli la o cafea - Cap. IV - Pagina 2 Icon_minitime1Dum Iul 31, 2011 9:14 pm

neata dragelor, m-am gandit sa va ofer eu azi o cafea. cum ati petrecut sfarsitul de saptamana?

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Carcoteli la o cafea - Cap. IV - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. IV   Carcoteli la o cafea - Cap. IV - Pagina 2 Icon_minitime1Dum Iul 31, 2011 9:31 pm

multumesc Miky...eu chiar am nevoie de o cafea ...double

week-end-ul l-am petrecut ....muncind ...margeluit :))))

tu ce-ai facut ?


by the way....v-ati platit ( tu si Ionela) taxa pentru targ ?
Sus In jos
Roxanne
Roxanne
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 03/01/2011
Mesaje : 1286
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. IV - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. IV   Carcoteli la o cafea - Cap. IV - Pagina 2 Icon_minitime1Dum Iul 31, 2011 9:34 pm

Neata, Miky multumim de cafea, desi nu vad decit ceasca, intr-adevar f decorativa...


NICOrnea a scris:

week-end-ul l-am petrecut ....muncind ...margeluit :))))
si nu ne arati si noua? blink eye
Sus In jos
http://rocksinabox.blogspot.com/
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Carcoteli la o cafea - Cap. IV - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. IV   Carcoteli la o cafea - Cap. IV - Pagina 2 Icon_minitime1Dum Iul 31, 2011 9:36 pm

n-am facut nicio poza deocamdata....doar le fac si apoi la final, cred ca inaintea targului o sa le fac poze

off-topic

ms mult pt sambata ....a fost mult mai ok sa ma duc pana la tine,decat sa revin duminica in zona ( cel mai mult , ti-a multumit al meu tavalie )
Sus In jos
Roxanne
Roxanne
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 03/01/2011
Mesaje : 1286
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. IV - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. IV   Carcoteli la o cafea - Cap. IV - Pagina 2 Icon_minitime1Dum Iul 31, 2011 9:37 pm

Nu ai pt ce, m-am gindit sa nu te bombane suspicios

Pai astept sa vad pozele!
Sus In jos
http://rocksinabox.blogspot.com/
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. IV - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. IV   Carcoteli la o cafea - Cap. IV - Pagina 2 Icon_minitime1Mar Aug 02, 2011 8:57 pm



Ce fac fetele? O cafeluta ceva?
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 42
Localizare : Braila
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. IV - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. IV   Carcoteli la o cafea - Cap. IV - Pagina 2 Icon_minitime1Mar Aug 02, 2011 8:58 pm

mersi gabi sa sti ca imi era dor de o cafeluta. gabi ce ai mai lucrat? ce mai vrea Lucian sa ii faci ?
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. IV - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. IV   Carcoteli la o cafea - Cap. IV - Pagina 2 Icon_minitime1Mar Aug 02, 2011 10:07 pm



Vreau sa raspund la provocarea lui Ionela. Am primit mecanismele de ceas si incerc sa aleg sevetelul. Lucian a fost plecat trei saptamani in CO, a fost in w. la Tg. Mures la nunta unui prieten foarte bun si inca nu mi-a cerut nimic. Dar l-am auzit ca nu are unde sa isi puna cheile si ma gandeam la un suport de chei.
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 42
Localizare : Braila
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. IV - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. IV   Carcoteli la o cafea - Cap. IV - Pagina 2 Icon_minitime1Mier Aug 03, 2011 12:02 am

valeu nu am nici suport si nici mecanism de ceas, ce fac eu? roade unghiile
gabi tu de unde le-ai cumparat?
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. IV - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. IV   Carcoteli la o cafea - Cap. IV - Pagina 2 Icon_minitime1Mier Aug 03, 2011 5:45 am


De la Galeriile Creativ sunt la 3,20 lei si la 3,90 lei, am luat si asa si asa, pentru ca unele merg la creatii vitange.
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 42
Localizare : Braila
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. IV - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. IV   Carcoteli la o cafea - Cap. IV - Pagina 2 Icon_minitime1Joi Aug 04, 2011 7:48 pm

neata tuturor, da cineva o cafea azi?
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Carcoteli la o cafea - Cap. IV - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. IV   Carcoteli la o cafea - Cap. IV - Pagina 2 Icon_minitime1Mier Aug 17, 2011 8:11 pm

Buna dimineat din Delta!
Da cineva o cafea astazi?! Ca tocmai ce nu mai am decat 3in1 si nu-mi place ca are zahar... Abia pe la 3 vine cineva de la oras si imi aduce si mie cafea serioasa, asa ca pana atunci...cersesc...

Ce mai faceti?
Ce mai spuneti?
Barfe... carcoteli...ceva...
Ce mai lucrati?
Eu sunt intr-o pana de idei si lipsa de inspiratie de...nici nu stiu cu ce ma prezint la targ.
Ce targ, ca pana acolo am concurs si seminar...
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 42
Localizare : Braila
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. IV - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. IV   Carcoteli la o cafea - Cap. IV - Pagina 2 Icon_minitime1Mier Aug 17, 2011 8:17 pm

ionela a scris:

Eu sunt intr-o pana de idei si lipsa de inspiratie de...

si eu sunt in aceasi stare, nici acum nu stiu ce sa decorez pt concurs. rosu
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Carcoteli la o cafea - Cap. IV - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. IV   Carcoteli la o cafea - Cap. IV - Pagina 2 Icon_minitime1Mier Aug 17, 2011 8:35 pm

eu iar ma plang de timp...ce sa fac ? atata stiu, atata fac tavalie

am muuulteee ideiiii in cap, dar cand sa le fac ? spuneti-mi voi,cand , daca la serviciu lucrez de cand vin si pana plec, iar acasa, dorm de cand ajung pana a doua zi dimineata, cand o iau iar pe drumul spre serviciu .

vreau concediiuuuuuu ( de ce nimeni nu ma crede ca nu mi-a ajuns cel pe care l-am avut acum o luna ? :))) )

in rest....dau eu cafea cat cuprinde, ca nu dau de la mine....intra la decontul firmei bucurie

Ione, pune mana la treaba, ca daca nu, ma extind cu marfurile si la voi la stand, ca si asa al meu cred ca nu-mi ajunge tavalie tavalie
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 42
Localizare : Braila
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. IV - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. IV   Carcoteli la o cafea - Cap. IV - Pagina 2 Icon_minitime1Mier Aug 17, 2011 8:39 pm

NICOrnea a scris:

Ione, pune mana la treaba, ca daca nu, ma extind cu marfurile si la voi la stand, ca si asa al meu cred ca nu-mi ajunge tavalie tavalie

toate ca toate pana la standul de la targ, pana unde este creta atat da ?
vrei sa ne paruim acolo ? tavalie tavalie
zi ionela si tu ceva.
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Carcoteli la o cafea - Cap. IV - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. IV   Carcoteli la o cafea - Cap. IV - Pagina 2 Icon_minitime1Mier Aug 17, 2011 9:59 pm

Zic si eu ceva!
CEVA!

Deci cafea doar de la firma...
Inspiratie ioc!
Deja se anunta paruieli...
Cred ca va fi interesant la targ! Vand bilete la paruiala! Yes! Fac si eu un ban cinstit...
Sus In jos
Roxanne
Roxanne
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 03/01/2011
Mesaje : 1286
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. IV - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. IV   Carcoteli la o cafea - Cap. IV - Pagina 2 Icon_minitime1Mier Aug 17, 2011 10:00 pm

daca va bateti vin si eu
sa filmez ingeras
Sus In jos
http://rocksinabox.blogspot.com/

Continut sponsorizat




Carcoteli la o cafea - Cap. IV - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. IV   Carcoteli la o cafea - Cap. IV - Pagina 2 Icon_minitime1

Sus In jos
 

Carcoteli la o cafea - Cap. IV

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 2 din 17Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
decoupage :: Aleea Cafenelelor :: La taifas-
Mergi direct la: